Jump to content
Specu [B]

Współpraca z PHANTOM.GG

3 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, nazywam się Kamil, mam 22 lata i jestem właścicielem organizacji PHANTOM.GG 
(https://steamcommunity.com/groups/PHANTOM-GG)

Organizacja jest prowadzona od marca 2017 tylko i wyłącznie przeze mnie a w tym czasie przewinęło się wiele osób/ekip, które wypłynęły na szersze wody bądź po prostu zakończyły swoją karierę. 
W tym momencie trwa 2ga pełna -mam na myśli od zera, rekrutacja od momentu założenia organizacji. Niestety dbanie o to wszystko pomijając czas pochłania również pieniądze i to nie małe. Opłacenie serwera 128tk, TS3, LANów itd itd kosztuje mnie ok 700++ zł rocznie. Wygrane z turnieji online/offline nie pokrywają się zupełnie z tym co wkładam w drużyny a staram się jak najwięcej dać zawodnikom bo jednak po to każdy gra, aby coś mieć dla siebie :) 

Nasza prośba do Was to pomoc, odciążenie a zarazem promocja naszej organizacji w dalszym działaniu i jak najlepszym rozwijaniu się. Chciałbym otrzymać wsparcie w postaci 2x 128tk serwera oraz 30 slotowego TS3.
Posiadamy własne koszulki, które są obecnie w ostatniej fazie projektu (zostają odświeżone w związku ze zmianą loga) i tam zostaną umieszczone wszystkie logotypy naszych sponsorów.

Jeżeli posiadacie jakieś swoje wymagania apropo naszej organizacji to zapraszam do kontaktu poprzez steam bądź tutaj forum :)

https://steamcommunity.com/id/SpecB1337/

Pozdrawiam, Kamil / Specu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moderator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jesteśmy hostingiem, aby sponsorować serwery cs:go/ts3.

  • Lubię to! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...