Jump to content
Arabik093

Rejestracja przez platformę steam

3 posts in this topic

Recommended Posts

Skorzystałem z rejestracji za pomocy steam ponieważ jest najszybsza. Wystarczy tylko podać swój adres email. Spoko. Następnie zostałem zbanowany za posiadanie reklamy w nicku - niestety nicku nie mogę ustawić, mam taki jak na steam a na steam ustawioną reklamę w nicku.

Uważam to za bład, nie powinno się za to banować. Osoby rejestrujące się przez team nie mają możliwości ustawienia nicku na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden błąd. Forum ani żaden system rejestracji z nim związane samo nie banuje za łamanie naszego regulaminu, który mówi jasno:

  • Każdy użytkownik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem forum lub też regulaminem danego działu. Nieznajomość nie zwalnia z przestrzegania go.
  • Użytkownik nie może posiadać adresu/nazwy strony w nazwie wyświetlanej. Wyjątkiem są partnerzy, przedstawiciele firm. Złamanie tego punktu skutkuje banicją stałą.
  • Na naszym forum jest zakaz reklamowania innych serwisów, serwerów o tematyce Counter-Strike. Zakaz reklamowania dotyczy również serwerów głosowych.
4 godziny temu, Arabik093 napisał:

Osoby rejestrujące się przez team nie mają możliwości ustawienia nicku na forum

Dlatego też masz drugą opcję logowania. 

Pozatym, aby uniknąć późniejszych problemów związanych z zaistniałą wcześniej sytuacją, wystarczyło zmienić Nick na steam przed rejestracją i przywrócić go sobie po zakończeniu rejestracji na naszym forum. 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×