Jump to content
polpo

Dodatek dla VIP/Lekkie zmiany

7 posts in this topic

Recommended Posts

Mam do przedstawienia 2 propozycje.
1) Jak każdy wie Vip na retaku nie jest zbytnio przydatny, bo daje skinki i !rs, który jest bezużyteczny. Co jeśli Vip dostawałby możliwość dobrania sobie dowolnego pistolu. Do awp raczej bez wyboru, bo może być zbyt mocne, najlepiej przypisać p250 albo deagla. + Vip dostawałby 1 lub 2 granaty, ale minimum jeden zawsze.
2) Inną zmianą jest dodać możliwość wyboru (DLA WSZYSTKICH) pod !guns grania z UMP albo samą Cz75. Gdy ktoś wybrałby ump miałby 2 granaty do użycia, a z Cz aż 3. Nie zawsze w meczu gramy fulla z m4/awp ;)

To 2 nwm czy jest możliwe do zrobienia.

Fajnie by było gdyby wszyscy gracze mieli możliwość wybierania pistola do awp lub tez zwykłych riffli ;p 

By  polpo ,

Hmmm. Na retaku v2 tak jest więc po co robić to samo :)

By  mattylele ,

Na czym? :DDDDDD

By  polpo ,

Dobra sory XD. Still trzeba coś vipowi dodać, a to jedyna sensowna rzecz tak tbh.

Do vipa to mam lepszy pomysl tylko ze sporo on kosztuje, bo nie ma go za darmo, a co do broni to moge cos pomyslec, ale dodac je dla wszystkich.

O 9.06.2018 o 22:14, zaksiu napisał:

Do vipa to mam lepszy pomysl tylko ze sporo on kosztuje

Ciekaw jestem ile ;)

Jeśli chodzi o bronie to ja w ogóle zmieniłbym "system" na retake i dodał różnego rodzaju rundy - eco, full, force itp.

Tak mi teraz do głowy wpadło na szybko - może więcej granatów dla vipa? Co wy na to?

@zaksiu @polpo @SO magic kura(AMENO)

Edited by mattylele

56 minut temu, mattylele napisał:

Ciekaw jestem ile ;)

Jeśli chodzi o bronie to ja w ogóle zmieniłbym "system" na retake i dodał różnego rodzaju rundy - eco, full, force itp.

Tak mi teraz do głowy wpadło na szybko - może więcej granatów dla vipa? Co wy na to?

@zaksiu @polpo @SO magic kura(AMENO)

wsumie dodanie kilku nowości w takiej postać byłoby miłą odmianą widziałem już to kiedyś na innym retake 

Edited by SO magic kura(AMENO)

Dla mnie okay, ale czy bedzie sie to dalo ogarnac :)