Jump to content
IV Edycja Konkursów Świątecznych Read more... ×
Ozdoby! #17 Read more... ×
BloogChild

Projekt budynku

4 posts in this topic

Recommended Posts

Witam. Na początku chciałbym napisać że nie wiedziałem w jakim dziale mogłem to napisać wiec tylko ten dział wydawał mi sie najbliższy mojego tematu. Jeżeli takowy istnieje prosiłbym o przeniesienie go :)

A więc potrzebowałbym osoby która może zrobić wizualizacje hotelu (przykładowa recepcja lobby bar pietro konferencyjne oraz pokój) również potrzebowałbym przekrój hotelu tak jak na mapkach co gdzie na którym piętrze sie znajduje taki widok z góry. Potrzebuje to do prezentacji multimedialnej.

Oczywiście zapłacę. Teraz ide do pracy ale jakby ktoś chciał sie tego podjąć prosiłbym o napisanie do mnie 513826388 smsa bo ide juz do pracy xD

A co do ceny to na pewno sie dogadamy bo terminy spieszą :D

O panie, to zadanie bardziej dla jakiegoś projektanta/architekta :D

• Lubie to 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat przedawniony.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Projekt 2D jeśli chcesz, to mogę narysować w Inventorze lub najzwyczajniej w CADzie.

Wizualizacja to już inna bajka i nigdy tego nie robiłem :/

Jeśli projekt ma być tylko i wyłącznie do prezentacji do szkoły to mogę pomyśleć, jeśli ma być wykorzystany do czegoś innego to odpadam ze względu na brak uprawnień do tego typu rzeczy i małą wiedzę. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice