Jump to content

  Locked Niebezpieczny Nożownik


  Łukasz S.
   Share

  Recommended Posts

  NOŻOWNIK Z PUŃSKA ZATRZYMANY

   

   

  Policjanci z Posterunku Policji w Puńsku zatrzymali mężczyznę, który przed jednym z lokali ranił pięć młodych osób. Okazał się nim 21-letni obywatel Litwy. Podejrzany usłyszał już zarzuty uszkodzenia ciała i narażenia pokrzywdzonych na niebezpieczeństwo utraty życia, do których się przyznał. Dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci z Posterunku Policji w Puńsku, w minioną niedzielę, 06.05.2018 r., tuż przed godziną 2.00 otrzymali zgłoszenie o nożowniku przed jednym z lokali w Puńsku. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna bez uzasadnionego powodu zaatakował nożem kilku mężczyzn. Mundurowi natychmiast udali się w rejon lokalu, gdzie zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim obywatel Litwy. Funkcjonariusze zabezpieczyli również leżący przy drodze nóż, którym prawdopodobnie 21-latek ranił swoje ofiary. W wyniku zdarzenia pięciu młodych mężczyzn z ranami trafiło do szpitala, a podejrzany do policyjnego aresztu. 

  Wczoraj, 07.05.2018 r., 21-latek usłyszał zarzuty spowodowania obrażeń ciała młodych mężczyzn i narażenia ich na niebezpieczeństwo utraty życia. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  (KWP w Białymstoku / mw)

   

   

  Źródło:

  www.policja.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!