Jump to content
Sign in to follow this  
KlaPkI MoJzEsZa

Zlot CSKatowice - Czerwiec 2018

11 posts in this topic

Recommended Posts

Siema,

tak sobie pomyślałem, żeby w czerwcu zrobić jakiś mały czy też większy zlot. Czerwiec to dobra sprawa, bo: jeszcze nie wakacje, gorąco i najważniejsze - jestem w tym czasie w kraju:)
Miejsce: dowolne w kraju. Najwięcej pewnie Was w Katowicach, ale Kraków lub inne miejscowości, w tym wioski wchodzą w grę. Co myślicie? Odbiór!

Mr G.

Pomysł spoko. Mi również  obojętne jakie miejsce,  tylko problem w tym, że jestem w pl do 13Maja koniec urlopu i wracam do Niemiec i raczej za szybko nie wróce ;) 

Ps. Jak ktoś z Warmii i Mazur i chce wyskoczyć gdzieś popiwkować to pisać na pw :D

Grzegorzu czemu ja?!
Zbiorą się ludzie to można coś wykminić. Pamiętaj spontany są najlepsze :D
Ja jestem  jak najbardziej otwarta. Na tą chwile mogę powiedzieć, że 19 i 28 czerwca mam egzaminy więc w okolicach 29-30 czerwca będę się wyprowadzać.  Jakiś weekend może wejść w grę.  Kwestia czy chcecie gdzieś kimać czy taki jednodniowy wypad tylko na "piwo" ?

To już od ludzi zależy. Można zrobić ankietę kto byłby chętny na dwudniowy wyjazd. SweetLolci dasz znać przecież: ) Myślę, że raczej jednodniowy połączony np. z grillem.  W Krakowie znam mnóstwo fajnych miejsc gdzie można dojechać autobusem (z dworca też).

Mi pasuje, ale tylko jednodniowy i to gdzieś w miarę blisko, bo urlopu prędko nie dostane :P

By  Młoda :D ,

Nam to nawet jednogodzinny wystarczy :D

By  Czekoladka. ,

Kiedyś się uda :D

No tak tak, tylko w weekend. Nie inaczej. Z wawy nie ma tak daleko do Krakowa:) Zbierze się ekipa to ludzie się zjadą na pewno :)

No ja jestem nowy na forum i w pl będę dopiero w listopadzie :/ więc z grilla nici :(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice