Jump to content
TBk

[cs:go] [AWP Only] Admin banuje niewinnych! Wcale nie clickbait!

8 posts in this topic

Recommended Posts

Posted (edited)
Twój nick: TBk
Nick admina/gracza: @reduX.
Steam_id admina/gracza: STEAM_1:1:116231440 (gracza)
Serwer: AWP Only
Mapa: awp_pro
Data i godzina: 22.04.2018r. godz. ~21:15
Opisz sytuację/zdarzenie: Gracz czysty. Otrzymał bana za WH mimo, iż Admin banujący siedział na spectators.
O co chodzi? Rozumiem zwykły Admin, nowy, może popełniać takie błędy, ale Opiekun? To jakaś kpina...
Dowody: http://551.gotv.pro/srv53046/auto-20180422-2112-awp_pro.dem.zip

Miałem takich spraw nie wywlekać na forum publiczne dostępne dla wszystkich, lecz próbować się porozumieć w takich sprawach. Natomiast odzew niektórych na moje uwagi dał mi do myślenia i od teraz takie śmieci będę wywlekał na public. Jeśli ktoś ucierpi na tym lub oberwie rykoszetem to podziękujcie niektórym kolegom, którzy są tak nastawieni do spraw :) HF GL

@zaksiu @Anox

Edited by TBk
  • Haha 1

Obejrzałem demo, według mnie gracz grał czysto bez żadnych wspomagaczy widzenia, proszę o odbanowanie gracza. 

Posted (edited)
11 minut temu, Anox napisał:

Obejrzałam demo, według mnie gracz grał czysto bez żadnych wspomagaczy widzenia, proszę o odbanowanie gracza. 

Odbanowałem, ale powinien się wypowiedzieć @zaksiu, bo tak nie może być, że 100% czysty gracz dostaje bana. Jeszcze przeszedł na specta i zbanował go za takie śmieszne akcje, że... ręce opadają.

A teraz wpadłem jeszcze na to:

21a23eb1d999c87c000ca42d6c6fa3c7.png

53671fdf297c5f4822f674836621f9a7.png

Edited by TBk

Posted (edited)

Śmieszne akcje ? A dlaczego ten gracz nie złoży sam podania o UB ? Tylko ty składasz za niego ?  Grał z nim →Tak←  i przechodził mapę na shift specjalnie na  moją prośbę bez żadnej zmiany broni itd. a typ po chwili wceluje się w miejsce gdzie on zaraz wyjdzie  i tak kilka razy więc chyba coś jest nie tak co może ma szósty zmysł i przewiduje, że on tam wyjdzie zaraz albo może jak biegnie cała mapę na kosie pewny siebie bo wie, że on stoi na respie i czeka. Więc ciekaw jestem które demko ty oglądałeś... Nie mam obowiązku siedzieć na spect cała mapę przy 2 graczach tym bardziej, że to widać wtedy ewidentnie, że kogoś oglądam jeżeli mam jakieś wątpliwości co do jakiegoś gracza ale nie mam 100% pewności wtedy taka osoba dostaje bana i demko ogląda osoba za to odpowiedzialna czyli BL a nie kolega opiekun chyba tak ? 

Czemu on sam nie złoży podania o UB albo skargi tylko ty robisz to za niego ?  Załatwiasz z nim/ z kolegą sprawy na steam i piszesz posty za niego jak jakiś adwokat. Chyba on potrafi się sam wypowiedzieć na temat swojej gry czy nie bardzo ? 

Edited by reduX.
  • Lubie to 1

Posted (edited)
12 minut temu, reduX. napisał:

A dlaczego ten gracz nie złoży sam podania o UB ? Tylko ty składasz za niego. Czemu on sam nie złoży podania o UB albo skargi tylko ty robisz to za niego ?

Chciałbym Ci uprzejmie zwrócić uwagę, że nie jest to dział odwołań, lecz skarg. To po pierwsze. A żeby rozwiać twoje wątpliwości. Wczoraj sporo grałem na tym serwerze i natknąłem się na tego gracza. Nic nie miał, dlatego zdziwił mnie ban.

Jestem BL'em, więc akurat nie musisz mnie uczyć, które demo należy oglądać. Link jest w pierwszym poście. Daj to każdemu BL'owi CS:GO i każdy z nich powie Ci, że tu nic nie ma. Czysty jak łza. Chcesz krótkie streszczenie dema? Gracz bił Cię jak typowego bota. Wszedłeś na spectators. Wcześniejsze rundy miał o wiele lepsze, lecz ty zbanowałeś go za rundy, które miał totalnie czyste, grając na słuch i refleks. No, ale ty wiesz lepiej :D 

12 minut temu, reduX. napisał:

Załatwiasz z nim/ z kolegą sprawy na steam i piszesz posty za niego jak jakiś adwokat. Chyba on potrafi się sam wypowiedzieć na temat swojej gry czy nie bardzo ? 

Ja nie mam kolegów. Gdybyś był na tyle "mądry" to sprawdziłbyś moją listę friends, no, ale...

Btw. mi się nie musisz tłumaczyć. Ja tutaj nie jestem "szefem" opiekunów.

Kończę na tym tę dyskusję.

Edited by TBk

14 minut temu, TBk napisał:

A teraz wpadłem jeszcze na to:

21a23eb1d999c87c000ca42d6c6fa3c7.png

53671fdf297c5f4822f674836621f9a7.png

Wyciągnięte z serwa gdzie grałem z najlepszym kumplem kierowane do niego jak i on do mnie coś rzuci więc grzeb dalej i głębiej a jak chcesz się czepiać każdej rozmowy mojej  z kimkolwiek to zauważ, że takie rozmowy przebiegają tylko z 1 osoba  jak się do tego nie dokopałeś jeszcze to polecam może jeszcze ci wyśle logi ze steam z rozmowy z tą osobą dla twojej satysfakcji ? Bo widzę, że szukasz dziury...

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice