Jump to content
Sign in to follow this  
Sasza

[cs:go] Skarga

6 posts in this topic

Recommended Posts

1Twój nick: Sasza™ | Pvpro.com
2Nick admina/gracza: HarbeX #WariaT w Sorce bansie pisze Brelok
3Steam_id admina/gracza: STEAM_1:0:140574153
4Serwer: Multi-Arena 1vs1
5Mapa: am_orange_arena
6Data i godzina: 04-18-18 18:45
7Opisz sytuację/zdarzenie: Sytuacja wyglądała tak że HarbeX #WariaT wbił na serwer na któtym mam admina 
i zaczoł wyzywać graczy w tym mnie i wysyłać ip do waszego serwera ja nie mogłem go zbanować poniewasz mięliśmy
 problemy techniczne postanowiłem zobaczyć
 co to za serwer chwilę sobie pograłem nikogo nie wyzywałem wtedy wrócił szanowny Pan ,,Admin" i zaczołem
 się śmiać że właściciel dał mu bana po tym ten pseudo ,,admin" dał mi bana na 1 dzień.
8Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1364620846 
Moim zdaniem takie zachowanie admina jest karygodne i niedopuszczalne nawet nie chodzi o tego bana ale o to
że takie promowanie serwera jest żałosne. Jeżeli ode mnie by to zależało admin dostał by degrada.

Pozdrawiam

By  Brelok ,

W sourcebansie pisze brelok bo dostałeś bana ode mnie a nie od harbexa

@Sasza po 1 to nie ja ci dałem bana a że mnie wyzywałeś no to dostałes bana w regulaminie pisze ''wyzywanie admina od 1-7 dni" po 2 nie moja wina ze mieliscie problemy techniczne, mogłes odrazu mi dac bana 

• Speszony 1
By  Anox ,

Jest napisane !!! xD :P

a w regulaminie pisze żeby tak promować serwer to jest żałosne

ty mnie zaczołeś też wyzywać

jak napisałem że ban mnie mało interesuje bardziej mnie interesuje sprawa z promowaniem serwera co w zwiąsku z tym  ?

no czekam tak trudno napisać czy można tak promować się na innych serwerach ??

prosta sprawa tak/nie

Jeżeli chodzi o sytuacje na serwerze u was, pogadam z harbexem i takie reklamowanie się już więcej nie powtórzy. Jeżeli wyzywał Cię u was na serwerze to nie moja sprawa, u nas jak był nic złego nie powiedział. Ale za to gdy ty wbiłeś na serwer do nas, wyzwałeś harbexa, zobacz demko, i wtedy dostałeś ode mnie bana na jeden dzień.

Nie pisz posta pod postem, nie jestes właścicielem waszego serwera więc nie rozumiem po co to tutaj piszesz takie skargi. Harbex wyciągnie konsekwencje. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice