Jump to content
Sign in to follow this  
Niciak

Nowa myszka :)

9 posts in this topic

Recommended Posts

A jak trzymasz myszkę ;P ? Palm / Claw czy Fingertrip ?

Jeśli chcesz symetryczną bryłę to jakościowo mogę polecić steelseries rival 100, cena bodajże 115zł a jakość o półkę wyżej od a4techa.

10 minut temu, Fatal1ty napisał:

A jak trzymasz myszkę ;P ? Palm / Claw czy Fingertrip ?

Jeśli chcesz symetryczną bryłę to jakościowo mogę polecić steelseries rival 100, cena bodajże 115zł a jakość o półkę wyżej od a4techa.

Bardziej Claw ;) 

By  Fatal1ty ,

No to rival 100 najlepszy wybór do 115zł :)

Nie polecam 5k. Lepiej jak dołożysz trochę i kupisz rivala, jest on wsm dla każdego :P 

Ze stajni A4 Techa polecam ZL50, której sam używam. Po 1,5 roku nadal działa wszystko sprawnie. Tylko polecam zaopatrzyć się w Bungee, bo oplot lubi strasznie się trzeć i w konsekwencji się przerwie. https://www.morele.net/mysz-a4-tech-bloody-sniper-zl50-a4tmys45090-757935/

Edited by Lodomir

Mam tego rivala 100, jak dobrze poszukasz to za 99 zł możesz gdzieś wyłapać. Tylko ja musiałem się przerzucić na trochę mniejsze DPI, bo wcześniej grałem na 800. A tutaj 500. Jedyne co mi nie pasowało to ten zakres DPI, ale idzie przywyknąć :)

A tak to polecam, bardzo wytrzymała na uderzenia :D

• Haha 1

bloody na media expert tania fajna i duzo kolorow rating 5v-100MA

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice