Jump to content
Sign in to follow this  
relax

Problem z odpaleniem gry

6 posts in this topic

Recommended Posts

Dzisiaj chciałem sobie odpalić i pograć w cs 1.6. Po odpaleniu gry wyskoczył mi komunikat związany z aktualizacją gry (aktualizacja z 20 marca tego roku? WTF?), po czym nie mogłem odpalić gry. Probowałem sprawdzić spójność plików, odinstalować grę i zainstalować ponownie nic nie dało. Z tym, że po odinstalowaniu gry nie mogę nawet jej zainstalować.

Screen z tego nieszczęścia:

ff4be8c17aafc.jpg

A sprawdzałeś w necie coś ? :) Sam nie wiem o co chodzi, ale się pofatygowałem i znalazłem jeden tylko XD (reszta dotyczyła innych błędów) temat o tym, więc może coś znajdziesz. Proszę:

https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/864959809733435767/

A i jeszcze może spróbuj tego

Steam>Ustawienia>Pobieranie>Wyczyść pamięć podręczną pobierania

Może podziała ;)

Edited by Azzerus

Próbowałeś ? Kiedyś się usuwało jakiś plik blob na takie rzeczy, ale teraz chyba to przenieśli do aplikacji :P

214b051322.png

• + rep 1

Też tak miałem. Sprawdź czy masz włączoną opcje "Beta Testów" Jeżeli tak to ją odznacz i.. zainstaluj cs na nowo. Mi to pomogło i już ten błąd nie wyskakuje :D

3 godziny temu, Lodomir napisał:

Też tak miałem. Sprawdź czy masz włączoną opcje "Beta Testów" Jeżeli tak to ją odznacz i.. zainstaluj cs na nowo. Mi to pomogło i już ten błąd nie wyskakuje :D

Próbowałem tej opcji na początku i nic nie dała. Za to podpowiedź Ogena odniosła skutek więc można zamknąć :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...