Jump to content
Sign in to follow this  
Zibi

Propozycja

10 posts in this topic

Recommended Posts

Witam ,dałoby się dorzucić mapkę de_rats_1337?Bo zauważyłem ze jej nie ma a wielu graczy ją lubi ,W tym ja  

Żadnych ratsów....

Te mapy się nie nadają na pb...

Fajna mapa,nie zgodzę się z kolegą wyżej,niegdyś grywałem na paintballu i ta mapa często była tam ogrywana,nadaje się bardziej na pb niż na ostrą szczerze mówiąc.Ja ze swojej strony dorzuciłbym do puli również de_eldorado

By  Pogrom ,

Tam się w 90% przypadków z respa nie da wyjść bo zaraz giniesz :) Przejścia są na 1 osobę. Raz CT ma przewagę bo ma lepszy resp i TT nie wyjdzie a raz TT ma przewagę i CT nie wyjdzie (poza wentami). Chociaż CT ma zawsze przewagę jeśli chodzi o bs.

By  P@tRyK ,

No w sumie tak było,aczkolwiek i tak mapa fajna :D

By  Pogrom ,

Może i fajna ale nie na classic pb :)

Temat ratsów był poruszany tysiąc razy i nie będzie żadnej mapy z tej serii. Przejrzyj stare tematy.

• + rep 1

Ogen ,grasz na pb ,?Mapka jest fajna ,duża ,i wiele ludzi ją lubi ,a np. taka mapka snow , to taka typowa nawalanka 

4 minuty temu, Zibi napisał:

Ogen ,grasz na pb ,?Mapka jest fajna ,duża ,i wiele ludzi ją lubi ,a np. taka mapka snow , to taka typowa nawalanka 

Ta mapa nie nadaję się na klasycznego pb tylko jak już na jakiegoś 4fun bądź cod moda. 

Przejścia są na 1 osobę, łatwo idzie się w nich zblokować. 

Wystarczy, że jedna strona będzie miała lepszy resp i druga strona już nie wyjdzie z respa :) (wenty nic nie dadzą bo idzie je łatwo bronić)

CT zawsze będzie miało przewagę jeśli chodzi o bs. 

I mapa nie jest w cale taka duża bo z 1 pozycji CT idzie upilnować każde wyjście TT.

• Lubie to 1

1 minutę temu, Pogrom napisał:

Ta mapa nie nadaję się na klasycznego pb tylko jak już na jakiegoś 4fun bądź cod moda. 

Przejścia są na 1 osobę, łatwo idzie się w nich zblokować. 

Wystarczy, że jedna strona będzie miała lepszy resp i druga strona już nie wyjdzie z respa :) (wenty nic nie dadzą bo idzie je łatwo bronić)

CT zawsze będzie miało przewagę jeśli chodzi o bs. 

I mapa nie jest w cale taka duża bo z 1 pozycji CT idzie upilnować każde wyjście TT.

Nwm mi się osobiście fajnie na niej grało ,i z tego co  grałem na pb nawet klasycznym i ludzie chętnie grali ,z bs nie myło źle ,można odmienić a nie ciągle tylko westwood,eldorado,dusty ,zima 

Żadnych ratsow, map na hosty oraz podwójnych skoków dla vipa u nas nie zobaczycie. To jest klasyk, nie będziemy robić 4funa. 

By Guest,

Jutro/pojutrze dodamy eldorado w poprawione wersji.

By  P@tRyK ,

Zawsze coś :D

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...