Jump to content
Sign in to follow this  
@ReXeD

Coś nie tak ...PB

5 posts in this topic

Recommended Posts

Witam otóż zauważyłem problem od momentu gdy @Ogen Dogen  resetował serwer pare razy pod rząd, sam napisał na Katoboxie że mu sie ojebały zakładki :) Ale od tamtego momentu gdy rozłączę się z serwera nie zapisuje mi killi xd wczoraj byłem 71 w topce i nabiłem ponad 300 kili i 80 zgonów. Potem wyszedłem i po godzinie wszedłem na nowo , długo nie sprawdzałem rankingu i po 5/6 mapach zobaczyłem ze jestem 180 w topce z podobnymi kilami (wiecej zgonów ,coś w stylu 311/110) a prawie co mape otwierałem tabele. Dziś wchodze wpisuje /rank (troche pograłem) a tam 53 kile xd Punkty wyświetlające sie w lewym rogu się nie zmieniają i mam KD 1.9 , ranga Złoto 2. Proszę o pomoc lub naprawe owego błedu jeżeli wg istnieje :) Pozdrawiam

• Przykro mi 1
Guest,

Ogarnięte.

Już chyba powinno wszystko zliczać.Z tego co wiem, to tylko komenda /medaletop nie działa, ale rozdaje je normalnie. Pod komendą /medale są aktualne punkty. 

Zobacz czy teraz normalnie zapisują staty i daj znać. 

@Ogen Dogen

Dzięki mordo. Wszystko normalnie mi zapisuje oprócz topki . Zobaczymy jak teraz . 

Guest,

Daj znać.

Jak będę pamiętał to wrzucę topkę z backup'u w nocy.

• Zmieszany 1
`RЕďvΞιΝ,

Nic nie wrzucaj, chodź steam lub ts

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...