Jump to content
KINIA***

[1.6] DRUGA SZANSA KINIA***

7 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: KINIA***

Powód bana: Obraza/AB

Dlaczego to zrobiłeś: Żartowałam sobie w dość nieładny sposób z Adminem i dostałam bana na serwerze na tydzień. Potem po prostu weszłam raz na serwer na kolegi steam i dostałam bana pernamentnego 

Co zamierzasz zrobić w tej sytuacji: Odkupić swoje winy i już być grzeczna na serwerze i nie przerąbać sobie u żadnego admina, I nie wchodzić już na AB Przepraszam za moje zachowanie z całego serduszka. 

Pokuta: Finansowo

 • Lubie to 1
 • Smutny 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty chcesz dostać drugą szansę???

Z tego co widziałem to @HeLoN nadał Ci bana. A patrząc po bansie to jest to notoryczne...

Chwilowo zamek rano to ogarniemy

 • Lubie to 1
 • + rep 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh. 

Wszystkie argumenty przemawiają na Twoją niekorzyść. 

1. Masz ścisłe powiązania z inną siecią

2. Zrobiłaś dym w klanie, który miał z nami współpracę, wręcz nakłaniając ich do zmiany sieci na "swoja". 

3. Dostałaś bana na tydzień, w trakcie tego bana wchodziłaś na nasz serwer na innych sidach, lecz zdradziło Cię ip, które masz stałe. 

Teraz jesteś wielce zdziwiona, że masz bana i i nie możesz sobie pograć u nas?

Naprostuje Cię - Nie weszłaś na serwer raz czy dwa na AB, robiłaś to wielokrotnie.  

Przecież liczyłaś się z konsekwencjami wiążącymi się z tym co robisz. 

Dla mnie jesteś tu spalona i tu nawet nie chodzi o to jak się zachowywałaś na serwerze. 

Postępowałaś bezczelnie w stosunku do naszej sieci, a teraz nagle oczekujesz zrozumienia? 

Zabierałaś ludzi do siebie, a teraz Tobie zależy na tym, żebyś sama mogła tu wrócić?

Zapomnij. @Ogen Dogen @cajmert - jako, że chodzi o 2 szansę decydujcie, nasze zdanie znacie. 

 • Lubie to 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

@HeLoN Napisałeś trochę śmieszne rzeczy które nie są przez Ciebie zbytnio potwierdzone :)
Chodzi o punkt pierwszy (jesteś związana ściśle z inną siecią) Gdzie nie jestem tam administratorem już od jakiegoś czasu a tak naprawdę nie wiem w czym to by miało przeszkadzać. Wgl co to znaczy "ściśle" byłam tam administratorem sieci to już nie mogę grać na innej? :)
Druga że niby zabrałam wam klan gdzie po prostu doszłam wtedy do klanu i ogarnęłam im serwer i to raczej nie moja wina że podjęli współpracę z tamtym serwerem co tylko ja zaproponowałam, to nie było moją decyzją tylko decyzją właściciela klanu. Fakt faktem o tym Helon z Tobą rozmawiałam i zostało to wyjaśnione. . Bez jaj. 
A i kolejna sprawa Helonku jest taka gdzie przyszłam do Ciebie po dostaniu Perma i powiedziałeś że jak chce to mogę sobie grać pod innym steam albo na ns ale jak dowiesz się że to ja wtedy dasz mi harda :) I nie gadaj mi że tak o nagle na serwerze sprawdzałeś sobie IP Graczy gdzie jeden z adminów sieci przyznał się że powiedział na czyim steam grałam :)
Faktycznie przyznam się że grałam na innym steam na serwerze i to jest błąd który popełniłam bo miałam mało dni do końca bana ale no cóż każdy może zrobić coś czego nie może.. Ale w żaden sposób nie działam na niekorzyść serwera. Uznałeś że zabieram wam graczy gdzie nie wiem. Piszesz jakbym reklamowała w jakikolwiek sposób inny serwer. Ludzie wchodzą sobie na klany i nie wydaje mi się że jak jakiś klan akurat podejmuje współprace z jakimś serwerem to nie oznacza że nagle kurde połowa serwera idzie na tamtej bo szczerze powiedziawszy wydaje mi się że mają to w dupie :)
Równie dobrze mogłabym zmienić IP co byłoby mniejszym problemem i nikt nawet nie wiedziałby że to ja ale nie chce robić czegoś na złość. Bo jest to dla mnie głupotą. Sam napisałeś mi ostatnio żebym napisała post o odwołanie czy drugą szansę. I jak widać mimo innych spraw w tym momencie tylko zrobiłeś to po to żeby wyrazić swoje zdanie. Nikt nie jest święty. Ale nie wyciągaj rzeczy które tak naprawdę już nie powinny mieć jakiego kolwiek znaczenia :) 

 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w życiu realnym tez tak potrafisz manipulować ludźmi jak starasz się robić to w internecie? 

1. Nie obchodzi mnie czy jesteś dalej tam, czy nie. Po prostu nie ufam Tobie. Grac Ci nikt nie zabronił, ale nagięcie naszego regulaminu, już stawia Cię w gorszym świetle. Każdy się myli, popełnia błedy - zrozumiałe. W Twoim przypadku to nie był jeden błąd. Było ich więcej w stosunku do naszej sieci.

2. Ten punkt akurat nie ma większego znaczenia tutaj, ale się wypowiem. Czyli Twoim zdaniem nie zrobiłaś im awantury o to, że współpracują z naszą siecią? Ojjj bądź pewna, że wiem więcej niż myślisz. 

3. Dokładnie tak było. Bo nikt nie jest w stanie udowodnić, że osoba pod innym ip i sidem to jest osoba zbanowana na naszym serwerze. Więc o co chodzi? To czy sprawdzałem to z nudów czy ktoś mnie o tym poinformował nie ma najmniejszego znaczenia. Mówisz, że zmienić ip to nie problem? Oczywiście, że nie, tylko Ty nie miałaś bladego pojęcia jak to zrobić. Bezczelnie wchodziłaś na nasz serwer na banie aktywnym. Tak, napisałem Ci na steam, żebyś się odwołała na forum. Wiesz dlaczego? Dlatego, że mam ważniejsze sprawy na głowie niż pisanie z Tobą prywatnie co masz zrobić, abyś dostała UB u nas. 

Napisałaś to na forum - musiałem się wypowiedzieć, na steam - nie musiałem. Fakt, że kłamiesz mówiąc "raz weszłam na serwer na steamie kolegi" mówi samo za siebie jaką osobą jesteś.

Rozrysowałem Cię szybciej niż się tego spodziewałaś. Myślisz, że miły głosik/śmiech załagodzą wszystko? Nie tutaj.  Prywatnie nie mam nic do Ciebie, ale jeżeli mowa o serwerze czy sieci to już tak, bo szczerzę nie wiem czy spotkałem tu osobę działającą z większą premedytacją niż Ty. Ja skończyłem, niech właściciele decydują.  

 

 • Lubie to 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak nie planowałem dawać UB, ale zawsze staram się wysłuchać wszystkie strony no i dostałaś swoje 5 minut.

 • Lubie to 2
 • + rep 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×