Jump to content
Sign in to follow this  
yoligarcon

[cs:go] Nie porozumienie

4 posts in this topic

Recommended Posts

Nick podczas gry: zeta / zeteczka / zetencja

Data Bana: 26.02.2018

Mapa: de_cache

Nick Admina: [ w source bans Michał z Tarnova (global) ]

Powód Bana: obraza rodziny admina

Screeny (paczka .zip): demko jest jak obrazalem na czacie admina - wybuchliwy chlopak ze mnie co tego nie usprawiedliwia

Twoje IP / SteamID: STEAM_0:0:139902007

Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist [1 jestem na godzinie 20:49]

[5vs5] CSKatowice.com [RETAKE v2 Normal][VIP]
I tak cos od siebie. 
Nie wiedzialem, iż pan mjkl [or smthn like that] wezmie to na serio - chociaz to i tak mnie nie usprawiedliwia. Bylo to nawiazanie do [nieslusznego XD] bana Xayaa konta z Lola. Coz nie kazdy oglada Xayaa ,wiec rozumiem. 
Ponadto co tez mnie nie usprawiedliwia chcialbym nakreslic nadmierny toxic graczy wobec mnie. Przykladem jest gdy ktos dostaje w dupsko i zaczyna wyklinac mnie dodajac "odpalony" to nie jest miłe. Mialem spine 1 mecz przed z jakze to wielce milym panem Wilczusiem i zostala mi euforia i adrenalina z poprzedniego meczu. Chociaz nie widzialem prefixu ADMIN obok pana MJKL chcialbym przeprosic. Rozumiem pana choc kara troche zawyzona ale to nie mnie oceniac. A i pytanie dlaczego admini nie wchodzą tak czesto na Retake v2 Normal? Pozdrawiam i prosze z wielkim uszanowaniem o przyjecie przeprosin do pana Michala z Tarnova. Cya kochani.

Do wszystkiego co  napisales, dodales ze cie nie usprawiedliwia XD To  skoro  nic Cie nie usprawiedliwia to  ja jestem  za tym zeby ban  zostal 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Dzięki 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice