Jump to content
`oNe !

Fotel

6 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy w kupnie fotela.

Musi byc wygodny, praktyczny i żeby jakość była w miarę...

Będzie on służyć do dłuższego przesiadywania przed komputerem więc nie chce po 3-4h cierpieć z bólu, że na nim siedze xd

Patrzyłem na diablo, ale opinie średnie, wyglad ok ale wygoda taka średna podobno

patrzylem dzisiaj tez na dxracer bo ma dobre opinie ale gdzies 1,2-1,6k kosztuja wiec troche sporo mi sie wydaje

Prosiłbym o pomoc, bo mój juz sie rozlecial i kurde każda minuta na nim to cierpienie.

Aaaa, jeszcze musi mieć wyprofilowany kręgosłup bo muszę mój skorygować lekko (bo uległ awarii na starym fotelu)

cena zależy... jak cos bedzie naprawde dobre to mozna sprobowac dać więcej

tak to do 1k myślałem

z góry dziękuję

Ktos coś?

Może AKRacing? Miałem swego czasu model Nitro i był wygodny. Cenowo nówka gdzieś stoi za 1150 zł.

Tu masz małą playlistę dot. fotelu "gamingowych" (wejdź w link)

Szczerze polecam fotele za mniejszą kasę niekoniecznie gamingowe .. niektóre są o wiele trwalsze, wygodniejsze a przy tym o wiele tańsze.

Te diablo z domatora po niskich cenach możesz sobie odpuścić. Jestem po wymianie 3 modeli, każdy był równie chujowy :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...