Jump to content
Sign in to follow this  
terkov

[cs:go] Skarga na admina

5 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: TeRkoV
Nick admina/gracza: Fanzlo | CSkatowice.com
Steam_id admina/gracza: Steam_ID: 0:0:149907339
Serwer: multi-arena 1vs1
Mapa:
Data i godzina: 02-24-18 17:38/02-24-18 21:11
Opisz sytuację/zdarzenie: Sprawa wygląda następująco w ciągu jednego dnia zostałem zbanowany na serwerze dwa razy za "wallhacka" 
tylko dlatego ze administrator fanzol był prze zemnie zabijany i jak widać nie mógł tego przeżyć .Jeśli zdaniem 
admina gram nieuczciwie to dlaczego dostaje bana na 30min i to dwa razy pod rząd a nie dostałem "perma" albo "Ss'ow"
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): Screeny : https://imgur.com/a/Dxm4n

Ja przyglądałem się temu graczowi i według mnie grał czysto, taka moja opinia, a co do banów to powiedziałem @Fanzlo że jak ktoś czituje to perm a nie 30 min.

Edited by ✬Gotti✬

@Fanzlo Na najbliższym zebraniu umówimy dokładnie te sytuację, bo widzę, że nowi admini nie znają taryfikatora banów. Jeżeli masz wątpliwości co do wh nadajesz perma - od tego jest dział BL żeby to zweryfikować. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice