Jump to content
Pogrom

Oznacznie osób z dziwnymi znakami w nicku - mini poradnik

7 posts in this topic

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym poinformować, że nie miałem pomysłu gdzie go wrzucić bo nie ma działu pod takie tematy, dlatego zdecydował się go umieścić w dziale związanym z forum.Jeżeli ktoś ma pomysł gdzie go lepiej umieścić przenieście go.

Pewnie jest trochę osób co zna ten sposób ale są też takie osoby co go nie znają, bądź im się nie chce :D .

Jest to krótki poradnik dla przeglądarki chrome na oznaczanie osoby z dziwnym nickiem np (mój czy farcika który posiada dziwne znaki).

Żeby móc oznaczyć taką osobę musimy mieć skopiowany tej osoby nick bądź jego część. 

Następnie w poście bądź przy tworzeniu tematu piszemy @. 

W kolejnym kroku klikamy prawy klawisz myszki oraz wklej jako zwykły tekst bądź klikamy na klawiaturze ctrl + shift + v. 

dkweSCU.png

Jeżeli odrazu nie załapie i nie wyskoczy wam możliwość wybrania tego nicku w tym okienku powinno wystarczyć usunięcie jednego znaku :)

eje48Sq.png

@ρσgяσм

I w zasadzie to tyle :) Pozdro ;)

Drugi sposób działa na każdej przeglądarce!

Sposób działa tylko przy nickach które posiadają znaki alfabetu łacińskiego(alfabetu polskiego) 

Po napisaniu @ piszemy znak % a dalej nick osoby (np @%farcik)

Wtedy dostajemy taki efekt :

RfUDAZD.png

• Lubie to 2
  • Dzięki 1
  • + rep 6
By  Ogen Dogen ,

btw. na mozilli nie działa

By ☜☆☞FARCIK☜☆☞ ,

Bardzo dobry poradnik xD

I tak lepiej by było gdybyście mieli normalne nicki. A co z wersją mobilną ? :D

By  Pogrom ,

Jak wykminie sposób to dam znać XD

By  Pogrom ,

mozilla blokuje opcje wklej jako zwykły tekst

7 minut temu, Ogen Dogen napisał:

I tak lepiej by było gdybyście mieli normalne nicki. A co z wersją mobilną ? :D

Też się z Marcinem zgadzam :)

Sam osobiście zmieniłem swój nick, tylko żeby innym oznaczanie ułatwić :)

P.S Ale jak już się nauczycie w/g wyższego wzoru to wracam do starego `ЯЕďvΞιΝ xD

Jak na moje, to ten poradnik takie 2/10. Jeśli jest potrzeba oznaczenia kogoś z takim nickiem, to mamy trzymać wasze nicki w notatniku by móc w razie czego to skopiować ? 

@`ReDvEiN czytam ze zrozumieniem, ale Ty chyba najwidoczniej nie widzisz co napisałeś. " Żeby móc oznaczyć taką osobę musimy mieć skopiowany tej osoby nick bądź jego część." 

@pogяσм nie napisałeś, ale jeśli trzeba szukać nicku x osoby na forum by móc go skopiować to jest śmieszne.

Jak na moje to takie nicki powinny zostać zmienione na normalne. 

Edited by Konicho
#notatki
By  `RЕďvΞιΝ ,

Czytaj ze zrozumieniem :) Jakbyś musiał kogoś oznaczyć a nie mógł bo się nie da, to właśnie ten poradnik Ci pomoże... :)

By  Pogrom ,

A czy napisałem, że masz trzymać w notatniku? Wchodzisz w profil i albo kopiujesz nick z linku albo z profilu. Możesz też kopiować na stronie głównej na samej dole w sekcji "lista graczy którzy odwiedzili cskatowice..." bądź kopiować z postu jeżeli napisał jakiś.

By  Ogen Dogen ,

^ale żeby wykonać to według tego poradnika to trzeba znaleźć czyiś nick i skopiować xD mało tego nie wszędzie działa ten sposób

By  Pogrom ,

Niżej i wyżej masz drugi sposób na oznaczanie osób :) Wystarczy znać część nicku z znakami alfabetu polskiego/łacińskiego

@Ogen Dogen

Szukam sposobu na oznaczanie na mozilli.

Zawsze przy rejestracji możecie dodać regułę przy nicku, że nick ma zawierać tylko takie znaki jakie będą podane. (Tak samo przy zmianie nicku w temacie jak i w ustawieniach)

Wtedy wyeliminujecie nowe osoby z dziwnymi nickami.

Jest jeszcze inny sposób dla nicków które mają dziwne znaki ale do tego posiadają normalne litery jak nick farcika

Wystarczy na początku po @ dać znak % i potem pisać nick

@%farcik

https://imgur.com/a/pBd1C

@Konicho

Innych osób nicki też musisz znać :) Wystarczy, że ktoś zmieni nick i już musisz szukać jaki ma

• Lubie to 1
By  Ogen Dogen ,

prawie jak sql injection xD

By  Pogrom ,

xDDD

No nie wiem chlopaki. Mi poradnik pomógł i bede z tego sposobu korzystać. +juz dalem

Pozdrawiam. :)

@%fuck to działa xD przynajmniej na chrome

dobra robota @pogяσм :)

By  Pogrom ,

Na innych przeglądarkach też będzie działać bo to jest znak z zapytania sql

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice