Jump to content
Sign in to follow this  
cajmert

IEM - spotkanie (duże)

23 posts in this topic

Recommended Posts

Jak dobrze wiecie, za 3 tygodnie odbywać się będzie Intel Extreme Masters, a dokładnie 2-4 marca.

Mamy w planach zorganizowanie 3 marca (sobota) spotkania sieciowego, jak co roku.

Z tego miejsca serdecznie zapraszamy wszystkich. Godzina i miejsce będzie podane jeszcze ;) 

Prawdopodobnie o 11 xD 

• Lubie to 1

Możliwe że się pojawię :D 

Wiadomo .. muszę być =)  Raczej nie planuje poligonu na ten weekend i mam nadzieje, że mi go nie wpieprzą najwyżej dezerterka XD :P

Ja będe jak mi na to pozwoli praca :P ale staram się ogarnąć tak by sie pojawić :*

No i ja myślę gdzieś się wśliznąć :D Ale nie wiem czy będę mógł @cajmert nie wiem czy mi pozwoli ^_^

Godzinę temu, FD GOD napisał:

No i ja myślę gdzieś się wśliznąć :D Ale nie wiem czy będę mógł @cajmert nie wiem czy mi pozwoli ^_^

On nie ma nic do gadania. Ja ci pozwalam ;)

Jest z 1% szans, że będę

więc no xd

By  Czekoladka. ,

gdzieś Ci 2 zera uciekły :*

By  `RЕďvΞιΝ ,

haha xD to ja mam 10% :P

By  `oNe ! ,

2 i 3 pracuje. 4 i 5 wolne mam. więc musiałbym te 2 dni wolne wziąć to jest wtedy już 10% szans xd ale brak bezpośredniego transportu i daleka odległość to już no XDDD ciężko ciężko

By  HeLoN ,

daleka odległość? A co ja mam kurwa powiedzieć? :D

Może i ja bym wpadł ;) tak na 90% jak w piątek nie zaszaleje xD

Cześć , próbowałem urlop załatwić , na piątek i poniedziałek , ale sobotę i niedzielę pracuję nie dało się nic zrobić przykro mi ,życzę wam świetnej zabawy :)

• Smutny 1

Jakby ktoś miał bilety a plany mu się zmieniły to chętnie odkupie. 

Tak się składa że 2 marca jadę do Katowic ze znajomymi, ale nie na żaden IEM  bo takie rzeczy mnie nie kręcą tylko do Energy gdzie akurat będzie koncert Malika Montany, więc na drugi dzień mojego pobytu w Katowicach czyli dzień 3 marca przed waszym IEM mógłbym wychylić jakieś piwko z dziewuszkami z Katowic :D

By  Sw33toLcIa ,

No to zapraszamy na Mariacka ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice