Jump to content
Rozbójniczka :3

[ts3] Ban na ts/Skarga

11 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Rozbójniczka :3
Nick admina/gracza: AK-47 KAT
Steam_id admina/gracza: -
Mapa:-
Data i godzina: nie wiem, dawno to było ;p 
Opisz sytuację/zdarzenie: Hm zacznę od tego,że nie mam dowodów, bo to było dość dawno. Jeszcze w 2017r. :P Byłam z kolegą na ts, rozmawialiśmy sobie na kanale publicznym.. Wszystko było w porządku, dopóki nie wbiło do nas 2 randomów.. Zaczęli nas wyzywać bez powodu.. Kolega jak również i ja zareagowaliśmy i zaczęliśmy się wyzywać. Po jakiś 10 minutach jeden z nich wyszedł mówiąc że idzie po admina i mamy ''przesrane''. Rozmawiał osobno na kanale z ak47 i bez żadnych wyjaśnień zbanował mojego kolegę ( mówił mu tylko żeby zmienił obraźliwy nick ), chociaż to nie on zaczął całą tą spine. Pisałam do ak na ts, wyjaśniałam mu całą sytuacje, ale nie dał nawet wytłumaczyć, powiedział że oni pierwsi złożyli skargę :) ( Nie wiem czy to zależy od tego kto pierwszy na kogo coś nakabluje czy od sprawiedliwości?? ) Zdenerwowałam się, bo lekceważył sprawę.. Napisałam mu że jest tępy, po czym dostałam perma za obrazę. A tych 2 randomów nas wyśmiało, że to my dostaliśmy po permie ;) Proszę o jakieś rozpatrzenie tej sprawy. Mogę bardziej adminom wyjaśnić na pv/ts całą sytuacje od początku ;) Wspomnę też że to były już grubsze wyzwiska, które poleciały w moją stronę :) 
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): -
  • Lubie to 1

A czemu ja mam ci wierzyć na słowo, że to oni pierwsi zaczęli wyzywać?

Ja dostałem zgłoszenie, że to wy zaczęliście ich wyzywać i ustawiliście sobie ich nicki z dodatkiem obraźliwym

Chciałem wyjaśnić tę sprawę i na początek powiedziałem twojemu koledze, że ma zmienić ten obraźliwy nick
Powiedział że tego nie zrobi i jeszcze mnie obraził xD

Nie zastosował się do tego chapał, chapał i wyłapał :D

A po chwili ty do mnie napisałaś, że chcesz dostać bana za darmo tak samo jak kolega
Odpisałem ci, że za darmo nie dostaję się bana i ja ci go nie dodam xD

Prowokowałaś mnie przez całą rozmowę na ts aż w końcu mnie obraziłaś xD chapałaś, chapałaś i wyłapałaś :D

Dziś wbiłaś na ts na aktywnym banie i powiedziałaś mi, że już będziesz grzeczna hahaha ty naprawdę sobie robisz jakieś żarty dziewczynko

Więcej nie mam ci nic do powiedzenia, bo zasłużyłaś na tę 2x bany ;)

Nie wiem na co ty liczysz, ale cała rozmowa jest w logach, więc ta skarga na moje oko jest daremna ;)

Nie pozdrawiam :P

Nie wiem co ty do mnie masz ale ewidentnie sie na mnie uparłeś ^^ Nie wiem w czym ci przeszkadzam na ts, skoro siedze calkowicie na innym kanale z innymi osobami? ;) Nie musisz na mnie patrzeć nie wiem wydrap sobie oczy czy cos jak az tak bardzo cie denerwuje? XD Z reszta te twój głupie odzywki "kolezanko :D:D :D" jest bardzo sarkastycze i nie odpowiednie;) Wyzwałam cie bo do ciebie się mówi jak do ściany nic nie kminisz ;)

Kolega został sprowokowany, a nie lubimy skrazyc się jak male dzieci :P Nie wiem moze mamy oboje dystans do siebie i nawet jeśli się wyzywamy to nie szczelamy foszków po takim czyms :P A ty udajesz kogoś nie wiem.. Wyższego.. Na ciebie nic nie można powiedziec bo ty chyba jakiś święty xD Rozumiem perm za wchodzenie ci na kanał i wyzywanie cie i wszystkich po kolei, nie dałes nic wyjaśnić. Nie masz czasu pełnić roli admina to po co nim jesteś? Normalnie chyba daje sie szanse przynajmniej na jakieś wysłuchanie? :D

Ja jakoś nie widzę w tym problemu. Jakies bardzo obrazliwe to nie było a ty z tego takie dramy robisz ze o m g XD Przeprosilabym ale nie mam za co ;) Ja zostałam źle potraktowana i kolega też i na dodatek olani przez admina 

• Haha 1
By Sort_U ,

Używaj opcji edytuj !

Proszę kogoś poważnego o wypowiedź, bo to już się robi śmieszne hahahaha :D

Brak argumentów i wzywasz pomocy SOS, okej rozumiem ^^

Im na słowo uwierzyłeś A jej nie XD dziwne ;) Uwierz mi aka ze Julia nie jest typem osoby która obraża..  ja bym zmniejszył bana.

• Lubie to 1
  • Haha 1

Po pierwsze - Jeżeli siedzieliście na kanale publicznym i ktoś Wam zaczął przeszkadzać to należało to zgłosić, gdyż jest to łamanie regulaminu.  I nie chodzi tutaj jak to napisałaś " o skarżenie jak małe dzieci", tylko za łamanie regulaminu jest kara :D 
Po drugie- Jak napisał Kat- słowo przeciwko słowu. Nie ma nagranej rozmowy kto pierwszy zaczął się wyzywać.
Jeżeli Admin prosił o zmiane obraźliwego nicku należało to zrobić, a nie dyskutować i obrażać. Ban słuszny. 
Nie mam zamiaru cytować tutaj połowy regulaminu. Wchodząc na TS3 akceptujesz panujący tam regulamin. 
Co do twojego Bana. Dostałaś bana za obraze- jeżeli miałaś jakieś zażalenia, problem mogłaś napisać skarge czy też bezpośrednio do mnie. A zamiast chwycic się takiego rozwiązania weszłaś na aktywnym banie. Także ban zostaje

No dobra ts się znajdzie możliwe ze nawet lepszy od tego :D

Zamknij ktoś juz ten temat ^^

Edited by Rozbójniczka :3
  • Haha 1
By  P@tRyK ,

+warn za post pod postem,nie używanie opcji edytuj tylko ciągle powielanie postów.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice