Jump to content
Sign in to follow this  
Zaczarowana.

[1.6] Skarga na admina. ;)

6 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Patrycja.
Nick admina/gracza: CW FNK
Steam_id admina/gracza:  STEAM_0:1:196737820
Serwer: PB
Mapa:-
Data i godzina: 1:30-2:00
Opisz sytuację/zdarzenie: Już od pewnego czasu zaczyna mnie to irytować. Gdy wbijam na serwer od razu na say'u piszesz "Patqaa Rak". Słyszę co chwile głupie komentarze na temat mojej gry jak i mojej osoby.  Dziś gdy wbiłam na serwer znowu zacząłeś kozaczyć. Jeżeli myślisz, że to zabawne to się mylisz. Hmmm... "Patqaa śmietnik"? Nic ci nie zrobiłam, a swoim zachowaniem nie dajesz najlepszego przykładu dla reszty graczy. Nie obraziłam Cię, więc nie rozumiem jaki sens miała ta obraza w moją stronę. Głupie komentarze w stronę reszty graczy też mógłbyś sobie odpuścić. Nie każdy musi być takim "kozakiem" jak pan Fanatyk. Pisałam ci wiele razy, że mi to przeszkadza, ale to olewałeś. Dziś mogłeś sobie odpuścić takie słowa.

Edit:Na początku to było i może zabawne, ale pisałam ci później, że mi to przyszkadza. "Patqaa śmietnik" tez wymyśliłam? O co ta skarga? Haha XD Gościu ty to serio piszesz? Kozaczysz na serwerze, obrażasz mnie, ciśniesz beke odrazu gdy wbijesz na serwer.  Nie ośmieszaj się. Nie jestem jedyną osobą której twoje "kozaczenie" i obraza innych przyszkadza. Za bardzo biorę do siebie? Olewalam to gdy po zwróceniu ci parę razy uwagi nadal były głupie komentarze w moja stronę, ale dziś ze swoimi tekstami i obrazą przesadziłeś.
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): Logi/Świadkowie

• Lubie to 3
By  P@tRyK ,

Brawo za skargę,trzeba tepic tego typu zachowania :)

Witam.

Potwierdzam sytuacje powyżej.

Do tego podczas zwrócenia uwagi żeby nie pajacował i zachowywał się jak na admina przystało i nie się jak klaun za co dostałem niesłusznego bana. gówniarz zaczął cwaniakować nie mówię, że jestem jakiś stary ale na pewne rzeczy sobie nie pozwolę ale jak jesteś taki cwany to daleko do ciebie nie mam bo jestem z Żywca cwaniaczku.

1. Skarga od UP a ja się do niej podpisze jako druga.

Wnioskuje o ukaranie najsurowszym wyrokiem w postaci odebrania flag.

Sytuacja taka,że patqa rak to jest bind na beke,który zresztą patqa sama ty wymyśliłaś więc nwm o co ta skarga a co to sytuacji królika zacząłeś mnie obrażać przez mikro więc dostałeś bana na 30 min proste !! 

Zaraz sprawdzę logi.

/

@FanaTyK Tsw zgłoś się do mnie na pw, pogadamy. 

/ Rozmawialiśmy. Admin otrzymuje ostrzeżenie. 

• Lubie to 2
  • Haha 1
  • Speszony 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice