Skocz do zawartości

    Zamknięty #34 Wywiad z Marcinek!


    PattShi.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 10
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    ※ Redaktor: @Patrycja. ★ Udzielajacy wywiadu: @MarcineK     ※ Cześć. Cieszę się, że zgłosiłeś się na wywiad. Na początek powiedz kilka słów o sobie. ^^   ★ Witam ślicznie Cie

    blondynem o jasno-niebieskich włosach.  @MarcineK  jak to jest być blondynem o jasno niebieskich włosach? Xd Na koniec Chciałbym podziękować Tobie @Patrycja. za udzielenie mi wywiadu, A ten

    Bardzo fajny i ciekawy wywiad,  dużo się o Tobie dowiedziałem Marcinie ^^ . Bardzo dobra robota i duże gratki dla Patrycji, za przeprowadzenie dobrego wywiadu i dla Marcina, za to, że nie wstydził wyj

    eizdPFf.png

     

    ※ Redaktor: @Patrycja.
    ★ Udzielajacy wywiadu: @MarcineK
     
     
    ※ Cześć. ;) Cieszę się, że zgłosiłeś się na wywiad. Na początek powiedz kilka słów o sobie. ^^
     
    ★ Witam ślicznie Ciebie Patrycjo oraz wszystkich użytkowników CSK.
    Mam na imię Marcin. Jestem wysokim "przystojnym" (tak mi mama kiedyś kłamała ) blondynem o jasno-niebieskich oczach. Tak przy okazji mój ulubiony kolor to niebieski. XD Wyróżniam się również wzrostem, gdyż wybiło mi niedawno 2 metry. Numeru buta już nie będę podawać. Moim zainteresowaniem są motocykle oraz tuning aut. Posiadam nawet własne auto, które było robione od podstaw. Jest to VW Golf 3 Benzyna + LPG, robi swoje. Aktualnie jest w trakcie wymiany silnika i skrzyni na trochę mocniejszy. Jeżeli chodzi o mój charakter staram się być raczej mało nerwową osobą, pełną pomysłów, miły, towarzyski, uprzejmy oraz zachować jakąś kulturę. Alkohol pije tylko dla towarzystwa oraz gdy jest jakaś inteligentna okazja (imprezy itd.). Jeżeli chodzi o palenie to można powiedzieć, że pali się różne rzeczy. Na co dzień dbam o swoje zdrowie oraz sylwetkę. Chodzę w tygodniu na siłownię oraz od 4 lat trenuje sztuki walki m.in: MMA i Jiu - Jitsu.  Z dnia na dzień staram się robić postępy.
     
     
    ※ Opowiesz nam coś więcej o motoryzacji? ;)
     
    ★  Tak, więc jeżeli chodzi o motoryzacje najbardziej fascynujący jest pozytywny efekt wykonanej przez nas czynności. Gdy wiemy, że nasza czasochłonna praca nie poszła na marne i udało się daną czynność wykonać.
    Również fascynujące jest zdobywanie nowej wiedzy, którą potem możemy przenieść w praktyce. Dzięki naszej dobrej wiedzy, umiejętnościom możemy zaoszczędzić nasz budżet. Jeżeli dysponujemy warunkami do naprawy, remontu jesteśmy w stanie zrobić to sami bez jeżdżenia po mechanikach lub kupowania nowych części. Tak, więc zawsze korzystne jest nabywanie, nabywanie i jeszcze raz nabywanie nowej wiedzy.
     
    ※ Jestem bardzo ciekawa tego Jiu-Jitsu. ;D Na czym polega ta sztuka walki i dlaczego warto ją trenować? Może zachęcisz czymś naszych czytelników do trenowania tej sztuki walki? ;D
     
    ★ Brazylijskie jiu-jitsu koncentruje się na walce z jednym przeciwnikiem. Celem walki jest przejęcie kontroli nad przeciwnikiem poprzez zadawanie mu kontrolowanego bólu (dźwignie) bądź pod groźbą utraty przytomności – z bólu lub od duszenia. Walka w brazylijskim jiu-jitsu odbywa się głównie w parterze. Taktyka polega na sprowadzeniu przeciwnika do parteru, unieruchomieniu go i wykonaniu techniki kończącej – dźwigni bądź duszenia, zmuszającej przeciwnika do poddania się bądź pozbawiającej go przytomności. Sztukę walki mozna używać jako samoobronę. Różnorodnymi chwytami możesz błyskawicznie powalić nawet większego oraz masywniejszego przeciwnika od siebie. Zachęcić mogę kazdą osobą, gdyż w tej sztuce walki nie ma żadnych wymagań, jedyne co potrzebne to nasze własne chęci. Naprawdę bywałem na wielu zawodach, raz nawet doszło do sytuacji gdzie wykorzystałem swoje doświadczenie na ulicy. Każde kłótnie staram się załagodzić słownie, mimo, iż wiem, ze dałbym sobie z nimi radę, ale walki uczą poniekąd silnej psychiki. Jeżeli ktoś ma chęci to warto spróbować. Nic na tym na pewno nie stracicie.
     
    ※ Czy masz jakieś marzenie, które chciałbyś spełnić?
     
    ★ Oczywiście jest ich wiele. Posiadam jedno marzenie, o którym wiem tylko ja. Drugim moim przyszłościowym marzeniem jest podróż na Jamajkę oraz skok ze spadochronu. Naprawdę marzeń jest wiele, więc rozpisywałbym się tu wiekami.
     
    ※ Hmm... Jak wyobrażasz swoje życie za 15 lat?
     
    ★ Nie patrzę tak daleko w przyszłość. Wszystko może się zdarzyć, więc na tę chwilę nie jestem w stanie nic powiedzieć. Życie pokaże.
     
    ※ To teraz parę lat wstecz. Jak wspominasz swoje dzieciństwo?
     
    ★ Jak większość z nas te największe wspomnienia z dzieciństwa pamiętamy tylko poprzez zdjęcia oraz opowieści od starszych pokoleń. Z ręką na sercu jestem w stanie powiedzieć, że nie byłem/jestem takim grzecznym chłopcem. Fajnym , pełnym adrenaliny wspomnieniem była wizyta w szpitalu psychiatrycznym w nocy. Nie pytajcie skąd takie plany. Pewnego razu po prostu wyruszyliśmy sobie w podróż i napotkaliśmy wcześniej wspomniany wam szpital. Po pewnej chwili natchnęło nas aby wrócić tam późnym wieczorem i pochodzić po nim. O godzinie 22.00 spotkaliśmy się w wyznaczonym miejscu. Równo o godzinie 23.00 udaliśmy się do wnętrza tego ośrodka. Obeszliśmy wszystkie pomieszczenia (od piwnicy po sam strych). Nie będę rozpisywał całej relacji, ponieważ zajęłoby mi to wieki. Tak czy inaczej to była najbardziej emocjonalna oraz pełna adrenaliny wyprawa z jaką się spotkałem. Drugim wspomnieniem, lecz bardziej "normalnym" było zgubienie się w lesie. Niektórzy wiedzą o co chodzi, lecz to nie do końca z dzieciństwa wspomnienie, gdyż sytuacja miała miejsce w Grudniu 2k17. 
     
     
    ※ Posiadasz rodzeństwo? Jak się dogadujecie?
     
    ★ Tak, owszem posiadam 2 braci. Jeżeli chodzi o dogadywanie to różnie bywa, ale mamy dobry kontakt.
     
    ※ A przyjaciele? Jak długo się znacie?
     
    ★ Mam przyjaciela od ponad pół roku (dokładnie ok. 7 miesięcy). Staram się być w stosunku do niego miły, towarzyski, sympatyczny, pomagać w trudnych chwilach, doceniać, pocieszać. Po prostu być sobą.
     
    ※ Jakie wartości uważasz za najważniejsze w życiu?
     
    ★  Według mnie pierwszą wartością jest miłość. Jest to uczucie nieokreślone oraz niezrozumiałe. Praktycznie każdy z nas ma kogoś, kogo darzy miłością braterską, rodzicielską, albo partnerską. Takie dary są bardzo ważne w naszym życiu, można to uznać w pewnym sensie jako dopełnienie naszego życia. Dodaje nam skrzydeł i będziemy walczyć o nią ostatkiem sił. Kolejną wartością jest przyjaźń. Nie zaprzeczam, że nie ma to nic wspólnego z miłością. Warto mieć taką osobę, gdyż do takiej osoby można zwrócić się  z każdym problemem. Można również na nią liczyć w trudnych sytuacjach.
     
    ※ Jakiego rodzaju muzyki słuchasz? Masz swój ulubiony utwór?
     
    ★  Jeżeli chodzi o rodzaj muzyki to jest on różnego rodzaju. Odrzucam raczej typy disco polo, lecz nie zaprzeczam, że na promilach wszystkie rodzaje wpadają w ucho. Wszystko zależy po czym i w jakim, jestem stanie xD
     
    ※ Troszkę już późno, ale co tam - jakieś poważne postanowienia noworoczne?
     
    ★  Postanowienia noworoczne są mieszane. Większość piszę "Nowy rok, nowy ja." Ale nie, ja wcale nie chce być inny. Chcę być taki jak zawsze, nie zmieniać się i po prostu być sobą. Jedyne co postanowiłem to dotrzymać wszystkich obietnic.

    ※ W ostatnim wywiadzie wymieniałeś cechy wymarzonej kobiety. Czy udało Ci się już spotkać taką kobitke czy poszukiwania nadal trwają?

    ★  Szczerze mówiąc nie szukam dziewczyny, ale mimo wszystko doszukałem się takiej jednej. To jest bardzo skomplikowane.
     
    ※ Przejdźmy do pytań z CSa. Jesteś już tu troszkę czasu. Czy według Ciebie sieć zmieniła się czymś szczególnym na przestrzeni tego czasu?
     
    ★  Hmmm.. Jestem tu prawie 1,5 roku. Z tego co zauważyłem zmiana jaka dotarła to liczba ludności, która dołączyła na naszą sieć CSK.
    Kolejna zmianą jaką zauważyłem to dodanie nowych serwerów przez co zwiększyło to w jakimś stopniu ranking naszej popularności oraz większą ilość graczy.
     
    ※ Podczas gdy inne sieci kończą swoją działalność, CsKatowice ciągle się rozwija i zyskuje nowych graczy. Jak myślisz co wpływa na tak duże zainteresowanie, akurat Naszą siecią?

    ★  Myślę, że Nasza sieć zyskuje coraz więcej ludności, dzięki całemu klimatowi jaki tu panuję. Panuje tutaj miła atmosfera oraz utrzymana jest przyzwoita kultura, która jest głównym powodem zainteresowania wielu osób. Nie można pominąć również naszych eventów, gdyż są to naprawde pomysłowe  konkursy z bardzo wartościowymi nagrodami. Mam nadzieje, że ta sieć z dnia na dzień będzie zdobywać coraz wyższe szczyty popularności i dotrze kiedyś na ten najwyższy punkt.
     
    ※ To na tyle. Mam nadzieję, że Nasi użytkownicy dowiedzieli się nieco więcej, czy na koniec chciałbyś coś dodać od siebie, albo kogoś pozdrowić?
     
    ★ Chciałabym podziękować wszystkim, że mnie miło tutaj przyjęliście itd. Może i nieraz byłem dla wielu osób niemiły, wredny chamski, więc chciałbym wam powiedzieć, że to nie było zamierzone. Chciałbym być po prostu szczery wobec was wszystkich i z dnia na dzień poprawiać się. Jak to mówią: "Człowiek uczy się na własnych błędach". Na koniec Chciałbym podziękować Tobie @Patrycja. za udzielenie mi pytań do wywiadu, podziękować również moim bliskim osobom. Mam nadzieje, że po przeczytaniu tego zrozumiecie, że gdzieś w tych małych szczelinach kryje się porządny facet, który chce uświadomić, pokazać, że jest w nim ta dawka szczerości oraz odsłonić w sobie postępy jakie dokonuję i co w jego życiu jest najważniejsze. Pozdrowienia kieruje do wszystkich czytelników tego wywiadu włącznie z bliskimi dla mnie osobami. Jeszcze raz dziękuję za super wywiadzik. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba.
    • Lubię to! (+1) 6
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez Ksiezniczka.
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!