Jump to content

15 posts in this topic

Recommended Posts

Co powiecie wgranie pluginu  który da nam  możliwości wyboru muzyki podczas np killdaya ??

Tą opcję miałby tylko warden oczywiście.

Lista utworów oczywiście też zmieniałaby się co pewien czas.

Czekam na opinię wszystkich graczy,lecz w większości administracji.

@Adek :D@STANLEY@!NEZY@zaksiu@Lodomir

@Co Złego To Nie My@Prizmo11@Jezus@Panku@MatySSS

@I LOVE anime >:(@FioTheGamer@gamer

Chyba nikogo nie zapomniałem a nawet jeśli to wybaczcie.

Jeżeli jest taki plugin, to jestem jak najbardziej na tak <3

Zauważyłem jednak, że Farcik nie dał żadnego linku do pluginu, więc ja wrzucam dwie propozycje:

1. FragRadio (Do końca nie wiem jak ono działa ale można dać "Beta Testy" na serwer): https://www.fragradio.com/plugins/

2. Muzyka z Youtube (Popularne na wielu serwerach, proste w obsłudze a i również osoby chętne mogą sobie to włączyć): https://mygo.pl/topic/108-csgo-muzyka-z-youtube/

• + rep 1

Spoko pomysł ale niech też będzie opcja zmutowania tego bo na pewno nie każdy będzie chciał tego słuchać :D

Mam co do tego mieszane uczucia. 

Pomysł nie taki zły, aczkolwiek mógłby sprawiać lekki problem. Mianowicie w czasie odtwarzania piosenki na KD, ludzie zaczęliby puszczać bindy i robiłoby się małe zamieszanie. :P 

Jeśli masz plugin można dać na próbę, ale nie jestem przekonany co do tego. :)

filing_images_7e69c85ce5d3.jpeg

Po czym poznasz kto puszcza ? Muzyka z serwera będzie leciała kilku naraz będzie puszczać bindy, zacznie się ,,darcie mordy'' żeby przestali bo adminom nie będzie się chciało dochodzić do tego, kto owe bindy ma i jest problem. Myślcie o takich rzeczach, muzyka owszem zajebiście, ale trzeba przewidywać do przodu wiążące się z tym problemy. Więcej już o tym pisać nie będę, ale proszę uwzględniajcie takie możliwości w swoich wypowiedziach.

Pomysł fajny i można wprowadzić na próbę tylko jedna rzecz, a mianowicie trzeba wprowadzić wraz z pluginem zasady używania go np. zakaz używania muzyki podczas prowadzenia itp. Taki mini regulamin do tego pluginu będzie niezbędny. :D

By  STANLEY ,

Da się notkę ,,Zakaz bawienia się pluginem'' i tyle

Nie wiem czy czytaliście u góry ^

Można dać, że każdy puszczałby sam sobie muzyke przez plugin Youtube Player czy jakoś tak

I każdy mógłby INDYWIDUALNIE puszczać sobie muzykę, a FragRadio nie dokońca wiem jak działa :v

Więc Youtube Player odpada, mogą sobie puszczać muzykę z kompa bądź lapka itd. Mi cały czas chodzi o mniemany plugin że warden puszczałby muzykę przez menu. Pytanie czy taki istnieje, trzeba by było poszukać, ale ten frag radio hmm, trzeba o nim poczytać. Ja na razie znalazłem to : https://forums.alliedmods.net/archive/index.php/t-213763.html