Jump to content
Sign in to follow this  
Czokuś

Elo elo 5.2.0

23 posts in this topic

Recommended Posts

Elo elo 5.2.0 wbijam do was na rejony.Jestem Eryk mam 13 lat jestem z Zamościa lubię grać w CS:GO w Cs1.6 też ale mniej i wszystko na Steam'ie.Lubię też pograć w piłkę nożną,po prostu lubię sport.W sumie to ja taki śmieszek jestem :D.Mam sprawny mikrofon,Słuchawki z resztą też xd.Uwielbiam ludzi z serwera JB  a najbardziej Farcika :D .Powiem zdarzenie które się dziś zdarzyło.Gramy sobie z kolegą a tu nagle FARCIK wbija co nie mój kolega powiedział OO mamy kolegę a FARCIK zaczął się śmiać kolegę kolegę japier kolegę xd ale ciągle w śmiechu a tu nagle kolega powiedział Pedober a FARCIK się wkurzył i powiedział chcesz bana??? Albo w sumie nie będę cię straszył banem i ci daruję ale jeszcze raz i ci daje bana i sobie poszedł xd :D.Kurde teraz byłem jak Mickiewicz to dobra znacie mnie całego teraz żebyście mnie przyjeli na Forum.........................A i zapomniał bym pytanie do was jak coś to będę mógł dodawać ludzi na steam'ie xd :D .Dobra i tyle ode mnie .

Cześć, wpadnij też czasem na onyl DD2. Miłej gry u nas :>

Pamiętaj że mikro +16 lub po mutacji. Witaj

Siemanko :) 

Siemaneeczko

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice