Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  Update CS:GO 22.01.18 – Już trzecia aktualizacja od Valve w trakcie Majora


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  Update CS:GO 22.01.18 – Już trzecia aktualizacja od Valve w trakcie Majora

  Twórcy CS:GO “szaleją”. To już trzeci update w trakcie trwania ELEAGUE Major 2018, dodatkowo każdy z nich charakteryzuje się tym, że niewiele zmienia.


  Dokładnie w piątkową noc wydano drugą aktualizację, która dodawała nową komendę. Teraz za to Valve przygotowało się do startu play-offów imprezy w Bostonie, której plan możecie zobaczyć tutaj. Umożliwiono obstawianie naklejkami na ostateczną fazę pucharową i rozpisano możliwe punkty do zdobycia, a dzięki dobrym predykcjom można zgarnąć odpowiednie trofeum – brązowe, srebrne albo złote. Naprawiono również kolejny błąd GOTV. Wszystko to przed startem najważniejszego etapu Majora.

   

  [ BOSTON 2018 PICK’EM CHALLENGE ]

   

  • włączono play-offową drabinkę Pick’Em. Za każdą poprawną predykcję w ćwierćfinałach otrzymasz 12 punktów, za każdy półfinał 10, a za finał 7. Możliwość obstawiania naklejani zostanie zamknięta zaraz przed startem pierwszego meczu tej fazy, czyli w piątek.

   

  [ RÓŻNE]

   

  • naprawiono błąd w menu GOTV – dzięki czemu od teraz będzie pokazywana liczba timeoutów dostępnych do wzięcia oraz tych wykorzystanych.

  źródło: izaktv.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...