Skocz do zawartości

    Zamknięty Pytanie, jaki system?


    Kichu^
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Jak komputer tylko do oglądania youtube'a to Linux. Serio :x XP to nie najlepszy pomysł dzisiaj, bo to bomba zegarowa i zaraz się nabawi jakiegoś syfu. Nawet przeglądarki już nie wspierają tego s

    Witam, odwiedził mnie dziś sąsiad z prośbą o pomoc w naprawie komputera. Jako że jakimś super informatykiem nie jestem a ostatni format i reinstal robiłem jakieś dobre 6 lat temu to mam pewien dylemat. Nie wiem jaki system mu wrzucić żeby komputer hulał jak trzeba, kolega nie jest wymagający i używa laptopa tylko do obejrzenia meczu/filmiku na youtube. Aktualnie ma zainstalowany Windows 7 Home Premium x64 i muli okrutnie, nie zważając na fakt że uruchamia się dość długo to praktycznie wszystko przycina. Komputer ma dwa rdzenie po 1.66GHz, 3GB ramu i jakas zintegrowaną kartę graficzną Intel 945 Express Chipset. Zastanawiałem się nad Windowsem XP x32 ale postanowiłem że zapytam na forum, może znajdę kogoś kto się na tym zna i może będzie w stanie mi coś doradzić, byłbym wdzięczny za pomoc :)

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!