Skocz do zawartości

    Zamknięty Sparingi


    Upalony
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nie wiedziałem w jakim dziale ale raczej tu xD  Ostatnio na forum były takie pomysły żeby podjąć się organizacji turnieju Only Awp, może nie jestem najlepszy w organizacji dużych wydarzeń, aczkol

    Wiesz co, to jest sparing bardziej dla tych co mają nudne wieczory jak ja i @Ajs szukających nowych przeciwników, bo wiesz 2 vs 2 to całkiem inaczej niż 1vs1 co już jest nudne. A tak jak znajdzie się

    Nie wiedziałem w jakim dziale ale raczej tu xD 

    Ostatnio na forum były takie pomysły żeby podjąć się organizacji turnieju Only Awp, może nie jestem najlepszy w organizacji dużych wydarzeń, aczkolwiek mogę zaprosić chętnych na małą rywalizację 2vs2 Only HS Awp żeby przetestować wasze umiejętności oraz potrenować między sobą, jeżeli taki Turniej kiedykolwiek wystartuje.

    Serwer prywatny jest @Ajsa także można szczylać.  Moja drużyna to @Upalony oraz @Ajs. Obecnie ciśniemy na mapce awp_india, ale możemy również w celu rekreacji poszczelać na normalne karabiny.

     

    Kontakt personalny na forum oraz STEAM_0:0:170203624  w celu podania IP Serwera oraz hasła :)

     

    Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany to piszcie pod tym postem ;

    Drużyna : 

    Termin : 

     

    Zapraszam do zabawy z nami jeszcze dzisiaj !!!

    Pozdrówki :)

    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 2 miesiące później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!