Jump to content
Sign in to follow this  
Upalony

Sparingi

4 posts in this topic

Recommended Posts

Nie wiedziałem w jakim dziale ale raczej tu xD 

Ostatnio na forum były takie pomysły żeby podjąć się organizacji turnieju Only Awp, może nie jestem najlepszy w organizacji dużych wydarzeń, aczkolwiek mogę zaprosić chętnych na małą rywalizację 2vs2 Only HS Awp żeby przetestować wasze umiejętności oraz potrenować między sobą, jeżeli taki Turniej kiedykolwiek wystartuje.

Serwer prywatny jest @Ajsa także można szczylać.  Moja drużyna to @Upalony oraz @Ajs. Obecnie ciśniemy na mapce awp_india, ale możemy również w celu rekreacji poszczelać na normalne karabiny.

Kontakt personalny na forum oraz STEAM_0:0:170203624  w celu podania IP Serwera oraz hasła :)

Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany to piszcie pod tym postem ;

Drużyna : 

Termin : 

Zapraszam do zabawy z nami jeszcze dzisiaj !!!

Pozdrówki :)

• Lubie to 1

A może skończymy ligę, ja skończę sesję :) i wtedy? 

By  Ogen Dogen ,

j/w, dajcie też mi się ogarnąć ze wszystkim

Wiesz co, to jest sparing bardziej dla tych co mają nudne wieczory jak ja i @Ajs szukających nowych przeciwników, bo wiesz 2 vs 2 to całkiem inaczej niż 1vs1 co już jest nudne. A tak jak znajdzie się taka duszyczka (najlepiej dwie) co nie ma robić z czasem to super :P Tu nie ma żadnego  systemu  rankingowego, dlatego możemy cisnąć non stop z tymi samymi :D

ps. tak apropo sesji , to totalny chill :D

Nie martw się @cajmert poczekam żeby Cię pokarać, sparingi będą obecnie na czas nieokreślony :)

• Lubie to 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat przedawniony.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice