Jump to content
KaSiA

Muza podczas łączenia się z serwerem

12 posts in this topic

Recommended Posts

Siema,

Od jakiegoś czasu, jeszcze przed przejściem z poprzedniej sieci, zmagam z się z uporczywym problemem - podczas łączenia się z serwerem, obojętnie jakim, włącza mi się muzyka, jest to zawsze jeden utwór, którym już rzygam - https://www.youtube.com/watch?v=N9hazmsUxrM

Kiedy już wejdę na serwer, muzyka się ucina, ale przy zmianie mapy znowu jest to samo, mało tego, utwór już wtedy trwa do końca, czasem do 4 rundy, co bardzo utrudnia mi grę. Na początku usunęłam wszystkie pliki z muzą, co nie przyniosło żadnego rezultatu, potem CS-a w końcu chyba już 3-krotnie całego Steama z grami i wszystkie pliki... Przyznam, że jestem już na skraju rozpaczy i kurwicy, do tego stopnia, że mam ochotę wyebać kompa przez okno...

Może ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem lub też zna sposób na usunięcie tego gówna, bo chce uniknąć formata :P i stawiania teraz wszystkiego od nowa.

Liczę na Waszą pomoc.

sound/misc i sprawdz czy nie masz tam loadingsound,mp3 lub cos w ten deseń, jak bd miała to usuń 

Nie mam, jak pisałam usuwałam wszystkie pliki tego typu.

Ktoś ma inny pomysł?

46 minut temu, KaSiA napisał:

Nie mam, jak pisałam usuwałam wszystkie pliki tego typu.

Ktoś ma inny pomysł?

36 minut temu, Brelok napisał:

Też kiedys tak miałem tyle ze mi w kólko leciało https://www.youtube.com/watch?v=JMGf2JeDMaM&t=89s

Pomógł reinstall cs`a.

Sprawdź też sobie wszystkie pliki ".cfg" możne tam coś jest nie tak 

Config autoexec.cfg ? Uruchamia się zawsze przy starcie gry.

U mnie nawet reinstal nie pomógł, a póki co nie chce od nowa stawiać całego systemu.

Czy ma ktoś jeszcze jakiś pomysł gdzie ten shit może być?

@KaSiASpróbuj usunąć pamięć tymczasową systemu i Steama (podpowiedź: CCleanerem)

• Lubie to 1

O 22.01.2018 o 02:12, PALE 2k4. napisał:

Mi pomógł reinstal, niestety tylko to

Czasami pliki zagnieżdżają się tak daleko w strukturze plików Windows (albo Steam je połyka jako Steam Cloud save) i pomaga tylko zmiana identyfikatora (np. format, instalacja innego systemu, itd.).

By  `RЕďvΞιΝ ,

Masz opcję edytuj. Staraj się nie pisać postu pod postem.

@SebaKomp o ile dobrze wszystko zrobiłam za pomocą CCleanera to nic nie pomogło :/

W menu Dysk zaznacz wszystko oprócz historii przeglądania i haseł i uruchom Cleanera, a w menu rejestr zaznacz wszystkie opcje, uruchom skan i zaznacz wszystkie błędy, po czym kliknij Napraw. Jeśli tak też było, to lista moich pomysłów (prócz formata/napisania do supportu Steama) wyczerpana.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...