Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Składam drużynę

r0gatty
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cześć  Ostatnio pisałem prośbę o partnerstwo (coś w tym stylu) niestety zostałem odsunięty od składu   Dlatego też postanowiłem stworzyć swój własny. Także chętnych zapraszam o pisanko tutaj

Cześć :D Ostatnio pisałem prośbę o partnerstwo (coś w tym stylu) niestety zostałem odsunięty od składu :( 

Dlatego też postanowiłem stworzyć swój własny.

Także chętnych zapraszam o pisanko tutaj bądź steam/pv

-16+ z mutacją

-Nie wymagam jakoś wysokiej rangi bo wiadomo ona nie gra ale też żeby to nie był jakiś -mge musi to już być jakiś poziom :) 

-mikrofon 

i nie wiem co więcej :D 

Logo i resztę się obczai później.

Będziemy grać jakieś turnieje faceity no i wiadomo treningi :D 

Pozdrawiam rogaty :D 

Chętny ;)

+ mutacja/16

+ ranga mg1

+ chęci do gry

+ posiadam faceita ale z innego konta steam ( zapomiałem hasła i loginu xD), pvpro i inne 

+ z czasem będzie trochę kiepsko ale dam rade  bo szkoła/trening (piłka nożna)/no i posiadam admina na serwerze więc muszę trochę tam spędzać czasu ;)  w weekend-y zawsze więcej czasu się znajdzie ;)  

+ no toxic 

+ posiadam też konto z niższą ranka "silver 4" więc można też poćwiczyć na słabszych rangach ;)

+ kontakt poprzez steam/ts/fb/nr tel jak  potrzebny/ forum/mail / no można wymieniać i wymieniać/ zawsze jestem pod kontaktem ;)  prócz wieczora to chyba wiadome xD 

Steam:  https://steamcommunity.com/id/jak_ja_bog 

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...