Jump to content
Sign in to follow this  
? no form [#b] | !

Obstawianie 1v1

10 posts in this topic

Recommended Posts

Siemanko wszystkim! Nie którzy mnie może kojarzą troche. Od jakiegoś czasu wpadam do was na serwerem wieczorami na kilka chwil żeby sie wyluzować. Ale do rzeczy chciał bym zaproponować może dodanie modu takiego samego jak na surf serwerze, dokładniej chodzi o obstawianie pieniędzy podczas 1v1 na danego gracza, wszyscy podejrzewam z was znają ten mod doskonale. Myślę że idealnie mógł by pasować ze względu iż na serwerze grają ludzie żeby pograć na luzie, bez żadnej spiny. Myślę że ten mod nie wpłynął na jakość gry, wręcz przeciwnie trochę więcej by ją uciekawił, bo jak by przyjemnie było można obstawić pojedynek Venoma kontra Begi. :)  

~EDIT 

https://zapodaj.net/8a2263a2f47a9.jpg.html

Dobrze zrozumiałem że chodzi gdy zostanie 1ct 1tt i taki pojedynek między nimi na kosy czy coś w tym stylu ? Jeżeli tak to fajny pomysł :)

By  PALE 2k4. ,

Na bronie też, obstawiasz kasę który wygra

Jestem na tak, pomysł ciekawy. Dodatkowa rywalizacja zawsze spoko! 

@edit : brak zaintersowania, jakieś decyzje ?

@PALE 2k4. @hans @BoSsh0w

14 godzin temu, FD GOD napisał:

Dobrze zrozumiałem że chodzi gdy zostanie 1ct 1tt i taki pojedynek między nimi na kosy czy coś w tym stylu ? Jeżeli tak to fajny pomysł :)

Chodzi o to że jak zostanie jeden gracz w TT i jeden w CT to obstawiasz swoje siano. Jak obstawisz na wygranego to wygrywasz, szukałem na YT i na necie i nie mogę coś odszukać żeby pokazać tym którzy nie wiedzą. Najlepiej wejść na Surf serwer i zobaczyc jak to wygląda :).

Wiem na czym to polega i powiem ze fajna sprawa ale inni jakie mają zdanie ?

Mysle ze mozna takie cos wprowadzic. Dla mnie to obojętne, a komus moze sie to podobać 

Takie rzeczy to na ffa/4fun można wprowadzać. Ja jestem na nie :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice