Jump to content

9 posts in this topic

Recommended Posts

Cześć od jakiegoś czasu laguje serwer i amxbans działa z opóźnieniem przez to będą tylko pomyłki w banowaniu graczy , gracz bo banie gra sobie dalej, tak jak przed, chwilą gdzie amx się zawiesił i gracz do zbanowania był pod inna liczbą i inny gracz dostał bana , proszę o reakcję :) 

a wyłączasz menu admina po każdej rundzie?

Inni też mają takie problemy ?

Nic takiego mi sie nie zdarzyło. 

Czasem tylko ban zamiast natychmiast to pojawia sie po kilku sekundach 

Mapa jak się zacznie i się laduje mod itp to tak jest ze dasz bana i nie banuje od razu tylko po załadowaniu się wszystkiego.

Nie spotkałem się jeszcze z tym co tu napisales, może to jest cos nie tak z twojej strony.

Cześć , rozumiem , to co napisaliście i przyjmuję na klatę , ale to nie zmienia faktu, iż gracze się skarżą na lagi i na pingi na serwerze , mój ping skakał od 20 do 200 ze zdziwieniem patrzyłem na to, co mi się dzieje , gdzie wcześniej tego nie miałem wcale. Wczoraj patrzyłem, na każdego gracza bez wyjątku, wszyscy mieli klatki na serwerze, nawet Ci z małym pingiem, bardzo dobrze to widać jak się rzuca granat . Tak sobie myślę  , że pukawka ma obciążony serwer/y z powodu ferii zimowych.

P.S.  Jak idę zagrać mix/a mój ping schodzi od 10 do 15 max .

Podobnie mam ale momentami powiem tak mój ping jest od 9 do nawet 280 nie wiem o co chodzi za 10 dni jest zmiana  operatora i zobaczymy jak będzie to wtedy wyglądało :)

Dziwne też miałem lagi, początkowy ping 12 A nagle powyżej 200.. @cajmert musimy pogadać jak będziesz 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice