Jump to content
Sign in to follow this  
FD GOD

Nadruk na koszulkę :)

4 posts in this topic

Recommended Posts

Rodzaj pracy: Na druk na koszulkę 
Rozmiary: Taki jak w rzeczywistości 
Tematyka: Cs :)
Kolorystyka: Miały/czerwony/czarny?
Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): obojętne 
Napis: Z przodu: Moje życie moje Hobby  (taka coś nazwa z przodu chyba że coś podobnego masz i fajniej brzmiącego to jeszcze lepiej)  Tył: FD GOD 
Swoje materiały: http://www25.zippyshare.com/v/Omh7SLh3/file.html  Ew jakaś ranga z Globala 
Dodatkowe info:takiego ludka myślałem umieścić z przodu z napisem. Jeżeli koszulka będzie czarna to biały ludzik napis z przodu też z czerwonym paskiem
 i z tyłu też biały napis z czerwoną obrysowaniem takim paskiem dookoła ew zamiast czerwonego to inny kolor jakoś wyróżniający się by fajnie wyglądało.
 Jeżeli była by biała to na odwrót. 
 Prosił bym o pierwsze przygotowanie jak by to wyglądało na koszulce a potem napisy i inne elementy w takiej wielkości jakie mają być na niej umieszczone.
 Myślałem jeszcze by tylni napis na plecach był w plamach krwi. Kreatywność grafika mile widziana i jakiś dodatek od siebie. 
Płatne/Darmowe: Mogę zapłacić ponieważ trochu oczekiwania mam wymagające 

Nie prościej zlecić to jakiejś firmie? Sporo tego na rynku a z ceną zawsze można się dogadać. :)

Ale można by było stworzyć grafikę koszulki na wzór,wtedy każdy mógłby podać wzór firmie i się nosić w zacnej koszulce,najlepiej bardzo oczojebna xDD

Osobiście polecam ci program Inkscape, darmowy, jest również wersja online. Jest on typowo do tworzenia grafik na t-shirty, dwa lata na nim trzaskałem koszulki do studia muzyczego. Nie jest skomplikowany a wręcz banalnie prosty, niczym paint :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice