Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Nadruk na koszulkę :)

FD GOD
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź
    Rodzaj pracy: Na druk na koszulkę 
    Rozmiary: Taki jak w rzeczywistości 
    Tematyka: Cs :)
    Kolorystyka: Miały/czerwony/czarny?
    Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): obojętne 
    Napis: Z przodu: Moje życie moje Hobby  (taka coś nazwa z przodu chyba że coś podobnego masz i fajniej brzmiącego to jeszcze lepiej)  Tył: FD GOD 
    Swoje materiały: http://www25.zippyshare.com/v/Omh7SLh3/file.html  Ew jakaś ranga z Globala 
    Dodatkowe info:takiego ludka myślałem umieścić z przodu z napisem. Jeżeli koszulka będzie czarna to biały ludzik napis z przodu też z czerwonym paskiem
     i z tyłu też biały napis z czerwoną obrysowaniem takim paskiem dookoła ew zamiast czerwonego to inny kolor jakoś wyróżniający się by fajnie wyglądało.
     Jeżeli była by biała to na odwrót. 
     Prosił bym o pierwsze przygotowanie jak by to wyglądało na koszulce a potem napisy i inne elementy w takiej wielkości jakie mają być na niej umieszczone.
     Myślałem jeszcze by tylni napis na plecach był w plamach krwi. Kreatywność grafika mile widziana i jakiś dodatek od siebie. 
    Płatne/Darmowe: Mogę zapłacić ponieważ trochu oczekiwania mam wymagające 

Osobiście polecam ci program Inkscape, darmowy, jest również wersja online. Jest on typowo do tworzenia grafik na t-shirty, dwa lata na nim trzaskałem koszulki do studia muzyczego. Nie jest skomplikowany a wręcz banalnie prosty, niczym paint :) 

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...