Jump to content
Ajs

Dzień dobry bardzo, jestem Ajs ...

25 posts in this topic

Recommended Posts

Witam szlachtę,
Powstańcie z krzesełek, poślady spięte :silly:

Wszyscy z ekipy się przedstawili, więc dołączam się i ja, byście nie mówili że jestem niegrzeczny. W prawdzie grzeczny to chyba nie jestem, lecz kulturke zachowamy.
Mam na imię Adam lat 24, mój nick w grze jak się domyślacie to Ajs ... Który wywodzi się z mojego pierwszego nicku którego też czasem używam IceCold. Człowiek ze mnie raczej wyluzowany, bardzo wyrozumiały ... nie musicie się mnie krępować, lecz swoich nagich fotek mi nie podsyłajcie. Wszystko z umiarem ... Szydery stop, teraz na poważnie ... Co do ... zainteresowań ... to przede wszystkim sport, który czynnie uprawiam oraz Giercowanie ... Od Counter-strike 1.6 z którym jestem od 2009 roku do CS:GO, któremu nie oddaje na tą chwilę swego serca giercorza. Sporadycznie odpalam Turnieje jak jest pełna ekipa. Dodatkowo jestem również konsolowym graczem, który ma wiele tytułów za sobą ... Ci co są również wtajemniczeni zapraszam na wspólny Multiplayer. I to by było myślę na tyle... Obecna godzina sprawia że ... Myślę już o luluszku. Mam nadzieję że chociaż trochę was zaciekawiłem swoją skromną osobą :curl-lip: 

Pozdrawiam was, 
Piąteczka

• + rep 1

Tak w sumie nic tu interesującego nie stworzyłeś xDD

Siema :D

Witam :D

Siemanko 

11 godzin temu, ємєяут ✞ napisał:

Tak w sumie nic tu interesującego nie stworzyłeś xDD

Siema :D

Panocku, jest w sam raz, nie marudź. Później jeszcze będziesz się brandzlował, więcej nie trzeba :dance:

• Haha 1

Witaj :D

6 godzin temu, TBk napisał:

No witam :D

hahaha ... dobre dobre ... dużo ludzi mi to podsyła :soldier:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice