Jump to content
IV Edycja Konkursów Świątecznych Read more... ×
Magia Świąt! +16 Read more... ×
Anox

Pytanie ?

12 posts in this topic

Recommended Posts

Cześć, z góry piszę że się za bardzo nie znam  na tym wszystkim, mam pytanie ponieważ mam laptopa HP dokładnej nazwy nie pamiętam. Chciałbym wymienić kartę graficzną najlepiej  nvidia ale może być inna,jakąś nie za drogą ale nie za słabą , za dużo kasy nie mam bo poszło w luft xD ale z 100 zł myślę da rade, bo nie wiem ile kosztuje taka karta graficzna jeśli więcej to napisz, jestem z tego zielony xD.

Aktualna karta graficzna : Intel(R) HD Graphics Family

Płyta główna : nie mam pojęcia (nwm jak sprawdzić) 

Procesor : Intel Core i3 4005U CPU 1.70GHz 1.70GHz 

Ram :4gb

Rdzeń : 4

Cały komputer nie jest zły tylko ta karta graficzna tragedia, a słyszałem że dużo daje by uzyskań większą wydajność komputera/wiecej fps ( nwm ja jestem łysy z tego wszystkiego )

Procesor tez nie jest najlepszy, nie wiem czy wgl opłaca się coś pakowac w tego laptopa. Zależy tez do czego chcesz tą karte bo do lepszych gier to zeby wygodnie pograc ok 800zl musisz wydac.

Za 100zł mozna polecic gtx650 albo gtx750 ale karty również bardzo słabe.  

karty graficzne jak chcesz lepsze to kosztują sporo :) 

Posted (edited)

Nie chodzi żeby grać odrazu w gta v, chciałem tak bardziej do cs bo wiem ze jak bym chciał juz w takie lepsze gierki popykać to wiadomo nowy komp ale do cs procesor jest wiadomo nie najlepszy ale lepszy niż taka intel core i 2 quad tak mi się wydaję. @Brelok a ta gtx650 albo gtx750 to ona jest lepsza od tej mojej  Intel(R) HD Graphics Family ?

Edited by Anox
Dodatek "?"

Tak jest lepsza. Na twoim miejscu wolał bym sobie powoli odkładać i jakiegos pc złożyć, nawet uzywanymi podzespołami. PC za 1000 zawsze bedzie lepszy od lapka za 1000. Ja ostatnio sprzedałem procesor do pc za 200zl z zintegrowaną karta graficzna i pykałem na tym nawet w gta V :D 

Złożyć Sam nie bardzo, jeszcze bym coś zjebał lub kupił coś innego niż miałbym kupić. Chyba żeby mi ktoś wszystkie linki powysyłał z danym sprzętem xD Bo ja podłączyć podłącze jakoś xD ale gorzej z zakupem :( To wolałbym dołożyć jeszcze z tysiak i kupić całego nowego . Co wy na to opłacało by się kupić owego czy składanego z używanych części ? 

Ja kupiłem kompa za 700zł na olx, więc polecam tam trochę poszukać. Czasami można znalezć dobry sprzęt za małą sumkę :)

By  Ogen Dogen ,

potwierdzam ;)

@ZuruBVB Można ale ja się na tym za bardzo nie znam więc nie wiem co bym kupował xD :D 

@Anox też za bardzo się nie znam, ale pytałem się kolegów na steam czy się opłaca :D 

Z tego co widzę to jakiś leciwy netbook, nie opłaca się inwestować w taki sprzęt. Tym bardziej, że podzespoły są droższe niż do peceta i za taką samą kartę (z taką samą mocą jak na PC) zapłacisz kilka stówek więcej.

Ok dzięki za pomoc 

Usuń proszę 

By  pogяσм ,

Na przyszłość :) Używaj opcji edytuj :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice