Jump to content
STANLEY

Zmiany dotyczące wstępu do CT (Strażników)

Zmiany dotyczące wstępu do CT (Strażników)  

15 members have voted

1. 1. Czy aby dołączyć do Strażników gracz musi mieć mutacje ?

• Tak, musi
      10
    • Nie, nie musi
      5

11 posts in this topic

Recommended Posts

Oczywiście, że tak :v Wysokie decybele biją w uszy i gracze równiez się skarżą :)

• Lubie to 1

Jestem za. Czasami gracze mają po 11 lat i wchodzą do CT i mam na prive "milon wiadomości", że mam taką osobę wyrzucić z CT

Niby powinno ale też bez przesady jeśli 3/4 serwera to osoby bez mutacji a prawie każdy ma mniej niż 15lat to ciągle te same osoby będą w ct
 @Adek :D

Edited by !NEZY
edit
By  STANLEY ,

Niby tak, ale z tego co widzę jest coraz więcej starszych graczy.

By  !NEZY ,

Adek odpowie i najwyżej damy na próbę jak sie nie sprawdzi to zostaje mg1 do ct

Tak jak napisał nezy niestety 3/4 serwera to gracze po niżej 13-14 lat więc raczej nie ma sensu wprowadzać mutacji, teraz serwer ma dosyć dużo graczy, a nie oszukujmy się większość z nich to gracze bez mutacji. Krótko mówiąc niech zostanie narazie tak jak jest (ew. zmienić coś) żeby żadna z stron nie była poszkodowana. Dlatego myślę że, temat można zamknąć a z biegiem czasu wymyśli się lepsza zasadę dotyczącą tej sprawy.

By  STANLEY ,

Chciałbym wspomnieć że Cs jest otd 17+ lat, więc teoretycznie powinniśmy banować all poniżej tego wieku. Jeśli mamy patrzeć z takiego punktu widzenia.

Dlatego zrobiłem głosowanie. Już mówiłem o nim na serwerze. Poczekamy do jutra wieczora i zobaczymy jaki będzie jego wynik.

filing_images_7e69c85ce5d3.jpeg

• Lubie to 1

Ja jestem za całkowitym zakazem dla takich osób które nie mają mutacji jak ktoś ma nawet nwm przykładowo 15 lat ale głos ma po mutacji i dałbyś mu 17-18 lat to spoko a nie,że ktoś wbije sobie to mg1 i może wejść do ct bezsens kompletny naprawdę.

• Lubie to 1

Dodamy na próbę, jeśli się nie sprawdzi wraca zasada z mg1

• Lubie to 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice