Jump to content
Anox

Baner + Awatar

9 posts in this topic

Recommended Posts

Rodzaj pracy: Baner + Awatar na Facebooka 
Rozmiary: Baner : 315px na 828px | Awatar: 180x180px
Tematyka: Szkoła/Nauka 
Kolorystyka: Twoja fantazja 
Format (np. *.jpg, *.png, *.gif): jpg
Napis: Szkoła Podstawowa nr 39 w Chorzowie 
Swoje materiały: https://www.facebook.com/sp39lompychorzow/ może coś wpadnie Ci coś w oko ze galeri
Dodatkowe info: Baner i awatar ma być na Facebooka dla szkoły podstawowej. Ma on być taki spokojny, miły dla oka. Prosiłbym osobny awatar i baner tzn nie 
dwa takie samo zdj że jedno większe w formie baneru a drugie mniejsze w formie awataru. Po prostu dwa inne zdj. W awatarze nie musi być napisu Szkoła 
Podstawowa nr 39 w Chorzowie, może być SP39 ale to już Twoja fantazja. 
Płatne/Darmowe: Płatne najpierw napisz cenę później napiszę czy się zgodzę.

Z  góry dziękuję. Szkoła nie ma dobrej grafiki na Facebooku tak jak i samego grafika. Chciałbym aby ich Fanpage jakoś wyglądał. 

Stary napisałem najpierw cena a później ... Przecież tam jest 59 a nie 39 to po 1 a po drugie to sory ale nie podoba mi się ten awatar, mogę Ci piontaka dać za to 

By  `RЕďvΞιΝ ,

Jak ktoś zrobi to za free to nie weźmiesz? xD

1.Ziom nie mam pomysłu na awatar 2. Nie chce za to hajsu 3.To 59 , sorry ale pomyliłem się , chyba każdy się myli co ? 

• Lubie to 1

Ziomek pewnie że wezmę ale starałeś się chociaż trochę więc chciałem ci coś dać w zamian ale jak nie chcesz to ok rozumiem. Pewnie że możesz spoko tylko napisałem. Wielkie dzięki stary podoba mi się baner i chyba go wykorzystam. Można zamknąć 

@oldshool Bardzo ładne ale kurczę to jest bardziej dla przedszkola niż dla szkoły podstawowej a tym bardziej że są klasy 7 i 8 już czyli 1/2 gim ale to chyba wiesz xD Bardzo mi się podoba tylko tak jak napisałem. Może się zgodzą jak tak to dam znać ;) Bardzo dziękuję. 

@Waterovsky Dzięki dam znać czy przyjmą ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice