Jump to content
Sign in to follow this  
Kichu^

Świat seriali :)

5 posts in this topic

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na przegląd seriali które moim zdaniem są warte uwagi i mogę je śmiało polecić. Podzieliłem listę na dwie części, pierwsza będzie zawierała seriale które już zakończyły swoją emisję, zaś druga będzie opiewała w tytuły dla których sprawdzam kalendarz wyczekując kolejnych odcinków, zatem zaczynajmy. :)

1#

1.   Two And A Half Men [Dwóch I Pół]                                   (2003-2015) * Od 2011, czyli od 9 sezonu serial stracił na jakości po odejściu Charliego Sheen'a 

2.   The Strain [Wirus]                                                                 (2014-2017)

3.   Hannibal                                                                                 (2013-2015)

4.   Scrubs [Hoży Doktorzy]                                                       (2001-2010)

5.   That '70 Show [Różowe Lata 70-te]                                   (1998-2006)

6.   Dexter                                                                                     (2006-2013)

7.   The X-Files [Z Archiwum X]                                                 (1993-2002) * Nie uwzględniam kontynuacji z 2016 

8.   Spartacus [Spartakus]                                                         (2000-2003)

9.   How I Met Your Mother [Jak Poznałem Waszą Matkę] (2005-2014)

10. Malcolm In The Middle [Zwariowany Świat Malcolma] (2000-2006)

2#
1. Gotham 
2. Stranger Things
3. The Punisher
4. American Horror Story

5. The Big Bang Theory
6. Rick and Morty
7. Daredevil
8. Westworld 
9. Lucyfer 
10. Arrow

Jest również kilka znanych seriali nie wymienionych wyżej jak game of thrones, the walking dead, supernatural czy house of card's. Wszystkie porzuciłem z powodu zbyt przeciągających się wątków, słabej fabuły lub pozbyciem się ważnych postaci, przez co straciłem zainteresowanie : x W chłodne zimowe wieczory nie ma nic lepszego niż dobry serial ;) 

• Lubie to 1

A ja polecam Nieprzygotowanych na YT :) sezon 1 zakonczyl sie stworzeniem filmu pełnometrażowego ;)

• Haha 1

To ja polecam :D  te co podałeś oglądałem bądź oglądam :D także dobra kolekcja :D plus leci :P

- Supernatural

- flash forward  ( krótki, ale fajny )

- Terra Nova ( serial kozak, tylko szkoda, ze bez kontynuacji :( )

- Roma

- Pacyfik

- Kompania braci

serial animowany

- Family guy

The walking dead, Zraniona miłość( Turcja) :D

Widze ze w zestawieniu zabrakło The Breaking Bad. Polecam bardzo serdecznie, obejrzalem 2 razy :D

2 dni temu skonczylem oglądać Dr. House. Strasznie mi sie przeciągał. Caly serial zająl mi ponad 2 lata. W sumie  na 5 sezonie zaczalem sie bardzo nudzic, wiec zaczałem ogladac inne seriale ( Dexter aktualnie 5 sezon, rowniez chwilowo mi sie przestal podobac po śmierci pewnej osoby :D, ale przemeczylem sie kilka odcinkow i zacząlem sie nim podniecac raz jeszcze :) ), ale przed swietami jakos sie przemoglem i rowniez zainteresowal mnie na nowo. Serdecznie polecam wszystkie powyzej. 

Ewentualnie dla rozluznienia i mniejszym skupieniu sie na wątkach polecam californication. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice