Skocz do zawartości

    Zamknięty Świat seriali :)


    Kichu^
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na przegląd seriali które moim zdaniem są warte uwagi i mogę je śmiało polecić. Podzieliłem listę na dwie części, pierwsza będzie zawierała seriale które

    A ja polecam Nieprzygotowanych na YT  sezon 1 zakonczyl sie stworzeniem filmu pełnometrażowego  

    Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na przegląd seriali które moim zdaniem są warte uwagi i mogę je śmiało polecić. Podzieliłem listę na dwie części, pierwsza będzie zawierała seriale które już zakończyły swoją emisję, zaś druga będzie opiewała w tytuły dla których sprawdzam kalendarz wyczekując kolejnych odcinków, zatem zaczynajmy. :)

    1#

    1.   Two And A Half Men [Dwóch I Pół]                                   (2003-2015) * Od 2011, czyli od 9 sezonu serial stracił na jakości po odejściu Charliego Sheen'a 

    2.   The Strain [Wirus]                                                                 (2014-2017)

    3.   Hannibal                                                                                 (2013-2015)

    4.   Scrubs [Hoży Doktorzy]                                                       (2001-2010)

    5.   That '70 Show [Różowe Lata 70-te]                                   (1998-2006)

    6.   Dexter                                                                                     (2006-2013)

    7.   The X-Files [Z Archiwum X]                                                 (1993-2002) * Nie uwzględniam kontynuacji z 2016 

    8.   Spartacus [Spartakus]                                                         (2000-2003)

    9.   How I Met Your Mother [Jak Poznałem Waszą Matkę] (2005-2014)

    10. Malcolm In The Middle [Zwariowany Świat Malcolma] (2000-2006)

    2#
    1. Gotham 
    2. Stranger Things
    3. The Punisher
    4. American Horror Story

    5. The Big Bang Theory
    6. Rick and Morty
    7. Daredevil
    8. Westworld 
    9. Lucyfer 
    10. Arrow

    Jest również kilka znanych seriali nie wymienionych wyżej jak game of thrones, the walking dead, supernatural czy house of card's. Wszystkie porzuciłem z powodu zbyt przeciągających się wątków, słabej fabuły lub pozbyciem się ważnych postaci, przez co straciłem zainteresowanie : x W chłodne zimowe wieczory nie ma nic lepszego niż dobry serial ;) 

    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!