Jump to content
Sign in to follow this  
MatySSS

Życzenia !lr + JAILSHOP

5 posts in this topic

Recommended Posts

Hejka, życzenia !lr

Ostanio gdy próbowałem różnych życzeń np. zabijak fleshe to nie działało nie dostałem żadnego flesha, przy noscopeach nie działa dźwięk, Max damage jest zbugowane i kompletnie się popsuło, chodzi o to kto sobie zada jak najwięcej obrażeń ten wygrywa. Proponuje żeby usunąć te życzenia i pododawać nowe a przede wszystkim śmieszne. A  przez cały czas jest "przejmuję kontrolę" i to po prostu zaczyna się robić nudne. Strzał za strzał też już jest popsute gdy wystrzeliwuje się jedną kule to się odrazu umiera i to trzeba było by koniecznie naprawić! Myślę, że dobrze by było usunąć wszystkie życzenia prócz noscope i magazynek za magazynek bo reszta jest zbugowana.

JAILSHOP!

Proponowałbym, żeby deagle był z dwoma magazynkami a cena taka sama bo jest trudno trafić z deagla z takim małym magazynkiem i szczególnie gdy jest 4CT! Odrodzenie za 5000k a nie 8000k, Wallhacka wyrzucić nikt tego nie kupuje, niewidzialnośc przez 10 sekund wyrzucić ze sklepiku, nieśmiertelność za 10k a nie 8k, model strażnika wyrzucić, granat zapalający za 1k a nie 3k, teleport random t wyrzucić, mołotow z 2 fleshami za 1k a nie 2,5k, jetpack za 2k a nie za 500, żabi skok za 1k a nie za 4 i otwarcie cel na widoku wyrzucić ze sklepiku.

Wkoncu ktoś to napisał.. Również prosiłbym osoby wyżej postawione o rozpatrzenie tej propozycjii

Plugin jest stary i nie aktualizowany mogę jedynie wyłączać zbugowane pluginy. Trzeba czekać, aż wejdzie jakaś nowa wersja tego.

• Dzięki 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice