Jump to content
IV Edycja Konkursów Świątecznych Read more... ×
Sign in to follow this  
Anox

Dobry mikrofon ?

13 posts in this topic

Recommended Posts

Cześć jaki mikrofon do komputera do 150 zł ? Posiadałem 2 mikrofony : mikrofon trust madell i  mikrofon  trust starzz - nie polecam bardziej mikrofon karaoke niż komputerowy 

Dzięki, nie znam się ale nie trzeba dokupić do niego takiego przekładnika ? 

niestety rownież się nie znam i nie odpowiem na to pytanie. Napisz do jakiegos pierwszego lepszego sklepu to powinni pomóc 

Oj tam... Kup HyperX, ja używam i mają dobry mikrofon ;) Ewentualnie podpytam kumpla, on kupował naprawdę dobry sprzęt. To odpowiem jeszcze tutaj później.

@Anox proszę: http://allegro.pl/mikrofon-pojemnosciowy-cad-gxl-2200-okazja-i7089305680.html

Tylko po 1. ciężko dostać w PL, a nowy kosztuje 400 zł :) No, ale chciałeś dobry, więc uruchomiłem kontakty. Używany dorwiesz do 200.

Dzięki ale aż takiego dobrego to ja nie potrzebuje , ale luknę sobie. 

napisales mikrofon do komputera, ale wyjasnij jeszcze do cego bedziesz go uzywal. Bo jezeli do gier to kup taki za 10zl jaki mam ja i bedzie na wypasie. Opisz to bardziej do czego go bedziesz uzywal

@Piras No to pomyśl napisałem mikrofon do 150 zł to chyba nie do gier co ? Bo po co komu mikrofon do gier za 150 zł ? 

Gry/Ts/Omegle/Yt(strimy) pasuje ? 

słuchaj, nie bede z toba rozmawial jak bedziesz mi takimi glupimi pyskowkami odpowiadal. mowisz nie do gier a pozniej wymieniasz Gry... zreszta to co wymieniles to wszystko podchodzi pod jedno, kup se mikrofon za 15 zl w biedronce. Nie wiem czego ty oczekujesz od mikrofonu i ty chyba sam tego nie wiesz.

czesc

Ośmieszasz się takim komentarzem. 

Miałem na myślni nie Typowo do gier ale do tego co napisałem w tym gry bo gram w nie 

Mikrofon za 15 zł porównaj z takim za 150 to wtedy się odezwij  jak porównasz. Nwm na chuj ta spina. 

By  `RЕďvΞιΝ ,

Po pierwsze ty zacząłeś głupim tekstem. Jak byś nie zauważył to nie określiłeś się pierwszym poście co i jak. Nie chcę się rozpisywać, ale jeszcze raz zaczniesz się spinać to zaczniesz nagrody łapać.

kolego, drogi nastolatku. Akuratnie o akustyce i sprzęcie muzycznym nie musisz mnie pouczać, bo od 15 lat siedzę w branży "muzyczno-estradowej"... do kompa mam mikrofon za 15 zl bo wiecej nie potrzebuje. Na imprezach mam mikrofony za 300, 500, 800, a nawet ostatnio zakupiony system LD za 2500 zł. Jednym pojęciem jest TO przez co ci wejdzie do urządzenia dźwięk, a kolejna sprawa to wzmacniacz/karta muzyczna whatever... Glupi przyklad z GoPro 4. Kupiłem 3 mikrofony. Dwa krawatowe budżetowe oraz jeden Sony z "przedwzmacniaczem" za niecałem 200. Co się okazało, droższy mikrofon miał sto razy lepsze parametry, których go pro nie przyjmuje i efektem są trzaski na nagraniu. Podpinając mikrofon za 30zł już nie ma tego efektu i dźwięk jest płynny i czysty.

Ja rozumiem, ze masz już 16 lat i jesteś na etapie 'wiem wszystko i nikt mi nie podskoczy'... Kazdy to przechodzil, ale jezeli prosisz o pomoc to daj sobie pomoc albo przynajmniej wysluchaj i olej jezeli uwazasz, ze wiesz lepiej. Niestety, ale sam mikrofon jeszcze nie zrobi za ciebie calej roboty. Pewnie naogladales sie youtuberów i chcesz to powielać. Jak stream w necie i vlogi na yt to ważna będzie postprodukcja... ale co ja tam wiem ;) 

i nie ma spiny, ty jakis nadpobudliwy jesteś :)

• Lubie to 1
  • Speszony 1

@Piras dobra Przepraszam Cie,  masz rację, można zamknąć już wszystko wiem. 

• Lubie to 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice