Jump to content
Sign in to follow this  
mattylele

[PODANIE] - TBk

7 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: TBk

Staż w CS: Pogrywam od 2003, lecz tak "na poważnie" od 2007. Do wyjścia CS:GO ciągle grałem w jego "poprzednika". W GO gram od kiedy wyszedł, lecz nie miałem zbytnio pola do popisu przy 40 fps, więc w 2016 zacząłem grać na nowej maszynie nabijając większość godzinek. 1.6 - 6,5k, GO - 3,5k.

Umiejętność rozpoznawania cheatera: Napiszę szczerze - lepiej szło mi to w 1.6 albo tylko tak mi się wydaje, ale mam takie poczucie, że w GO jest to w jakiś sposób cięższe, ale myślę, że daję radę. Może to tylko taki efekt placebo.

Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Nie wracam już do przeszłości, więc nie. Może kiedyś, jak przyjdzie ochota.

Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): Tak

Czy spełniasz wymagania ?(T/N): Tak

Doświadczenie: Byłem już na wielu sieciach i serwerach, czy to w 1.6, czy GO. Nie raz posiadałem rangę odpowiadającą za sprawdzanie demek/screenów etc., ale to nie było główne źródło wiedzy jaką teraz posiadam. Najwięcej zyskałem broniąc swoje dema, kiedy to dostawałem bany w 1.6 za cheatowanie. Musiałem rozpisywać swoje demko, konstruować argumenty świadczące o mojej niewinności. Zdarzało się to bardzo często na różnych sieciach. W 1.6 na NS odpalałem dla zabawy różnego rodzaju cheaty, aby "udać pro" - dzięki temu wiem jak działa to od tej drugiej strony. Nie gram też najgorzej, zarówno w 1.6 (teraz pewnie jestem g*wnem), jak i w GO, nie jestem prosem, lecz co nieco ogarniam, więc znam "granice" między naturalną grą a cheatem. Wrzucałem też sporo zgłoszeń na BL i AC - za czasów 1.6. Chyba wszystko w tym punkcie, więcej mogę na pw.

Dlaczego Ty: Z tego co widzę aktualnie tylko @Sort_U zajmuje się BL od strony GO. Wiem, że nie ma zbytnio zgłoszeń z tej wersji CS'a, ale chciałbym pomóc i odciążyć osoby tym się zajmujące. Poza tym ostatnie wydarzenia (admins room) też mnie do tego skłoniły i myślę, że przydam się do czegoś.

Imię: Mateusz

Kontakt: http://steamcommunity.com/id/tabaca/  Mogę też podać tel. na pw.

Twój SteamID: STEAM_0:1:23145560

• Lubie to 3

Duuuże TAK!

W końcu po namowach napisał to podanie <3

Do tej pory się nie mylił zarówno w zgłaszaniu jak i rozpisywaniu demek, co jest bardzo dużym plusem.

Myślę że obejdzie się w tym przypadku bez demka testowego, ale sam nie mogę decydować :)

Masz moje poparcie :)

• Haha 1

Przyda się kolejna osoba do oceniania demkem z GO. Doświadczenie jest, jestem na tak :) 

Sqbany ma zacięcie, zna się na rzeczy a pomoc się przyda. Ofc, że TAK

Zglos sie na steam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice