Jump to content
๖ۣۜFrix  (っ◕‿◕)っ

Mecz pomiędzy serwerami

42 posts in this topic

Recommended Posts

Witam nie wiem czy już taki pomysł był jak tak to zamknijcie temacik. Sprawa wygląda tak, że zbieramy 5 chętnych i gramy mma na przeciwną ekipę oczywiście musimy wygrać :D 

Można było by też zrobic turniej pomiędzy wszystkimi serwerami csgo i jakies minimalne nagrody można by też ogarnąć za 1 miejsce :D 

Turnieju w CS-GO jeszcze nie było więc jest to ciekawy pomysł według mnie :)

By Sort_U ,

Był turniej w csgo ;)

By  `RЕďvΞιΝ ,

może i był :) widocznie go jakoś ominąłem :)

By Sort_U ,

Możliwe jak dobrze pamiętam jeszcze Ciebie nie było u nas (a przynajmniej nie rzuciłeś mi się w oczy) ;)

By  `RЕďvΞιΝ ,

to teraz się rzucam na twoje oczy xD ale pomysł jak najbardziej dobry :)

By  Ogen Dogen ,

dawno temu 1vs1 AWP

Narazie są święta, sylwek, nie ma czasu na granie (przynajmniej u mnie, może ktoś ma luźniejszą sytuacje), ale w przyszłym roku powrócimy do tematu ;)

hmmm, no czemu by nie  ^^

Z chęcią ogarnę osoby :) do teamu, więc jakby coś to team już jeden pewny :P

46 minut temu, Sort_U napisał:

Narazie są święta, sylwek, nie ma czasu na granie (przynajmniej u mnie, może ktoś ma luźniejszą sytuacje), ale w przyszłym roku powrócimy do tematu ;)

Wiesz rzuciłem taka propozycje aby była można to zrobić już po nowym roku bez problemu :P

Teraz, ๖ۣۜFrix (っ◕‿◕)っ napisał:

Wiesz rzuciłem taka propozycje aby była można to zrobić już po nowym roku bez problemu :P

Znajdą się chętni to będziemy działać :)

Pogadam z kim czeba i coś ukręcimy ;)

• Lubie to 1

Pomysł ciekawy i znaleźć chętnych do gry nie będzie problemu, tylko na razie prowadzimy jeszcze inne projekty, m.in. liga paintball jest w trakcie. Jeśli chcecie, żeby to profesjonalnie wyglądało to musi być przemyślane i opracowane dobrze. Sam mogę użyczyć swojego doświadczenia z turniejów i ligi paintball, ale to na pewno nie teraz ;) No i oczywiście musi być wpisowe (nawet niewielkie), inaczej sporo graczy się nie wstawi.

@zaksiu

Turniej 5vs5 w csgo jest bardzo czasochłonny pozatym w sieci jest mnóstwo tego typu turnieji. Jednak jeśli wybierzecie ten to go zorganizuje lecz byłbym bardziej za 1vs1 lub 2vs2 (aim map lub awp). Jestem wstanie załatwić serwery dla tego eventu i jakieś może nagrody. Wpisowe musi być tylko w skinach i najlepiej w kluczach (1 klucz - wpisowe dla 1 osoby).

By  Ogen Dogen ,

^to, turniej 5vs5 to masakra, lepiej właśnie 1vs1 lub 2vs2 a na dużą ilość osób np. 32

5 minut temu, zaksiu napisał:

Turniej 5vs5 w csgo jest bardzo czasochłonny pozatym w sieci jest mnóstwo tego typu turnieji. Jednak jeśli wybierzecie ten to go zorganizuje lecz byłbym bardziej za 1vs1 lub 2vs2 (aim map lub awp). Jestem wstanie załatwić serwery dla tego eventu i jakieś może nagrody. Wpisowe musi być tylko w skinach i najlepiej w kluczach (1 klucz - wpisowe dla 1 osoby).

Najpierw preferowałbym zbiórkę osób. Jeżeli będzie bardzo duże zainteresowanie Pomyślimy coś na temat 5vs5 meczy z kazdego serwera np. po 5osób. Trochę się ostatnio zajmowałem e-sportem (tzn .różne treningi i współprace) Może udałby mi się ogarnąć też jakiś serwer.

By  zaksiu ,

Ludzie to nie problem.

Myśle że pomysł dobry ale jak juz to po zakonczeniu turnieju pb. I równiez był bym bardziej za 1vs1 badz 2vs2

Według mnie super pomysł, tylko jak mówił Ogen niech będzie wpisowe bo ktoś się zapiszę i nie przyjdzie na mecz :D 

@zaksiu ma rację w 100%. Organizowanie 5vs5 jest bardzo czasochłonne i nerwochłonne, aby wszystkim pasowały terminy itp. Tym bardziej, że jak wspomniał @Ogen Dogen macie teraz inne projekty na głowie.

Rozumiem, że macie nadal na myśli serwer vs serwer? Kto będzie to weryfikował czy gracze są z danych serwerów? To już lepiej zrobić luźny turniej otwarty 2 vs 2, skoro i tak chcecie wpisowe.

Wpisowe - zrobiłbym różne metody, nie tylko w postaci skinów, ale po prostu dopisać, że ma być równowartość X pln.

Jeśli będzie brakowało osób chętnych do np.: pomocy, sędziowania w trakcie rozgrywanych meczów itp. to chętnie pomogę. Zajmowałem się czymś takim jeszcze za czasów 1.6 i w GO także, ale to dopiero szkic szkicu z tego co widzę, więc... ;)

By  Ogen Dogen ,

Nie, chodziło mi o otwarty turniej, również dla osób z poza sieci

Jeżeli @zaksiu wyrazi zgodę, chętnie zorganizuję turniej 1vs1, ale to tak jak już wspomniałem jak zrobi się luźniej (w połowie stycznia).

Ludzie nie problem ,serwer też problemem nie jest bo posiadam swój prywatny także jestem jak najbardziej zainteresowana aby tam kogoś pokarać :D

By Sort_U ,

Próbować każdy może :P

Myślę ,że po Nowym Roku można spróbować coś zorganizować jakby co służę pomocą :D @Sort_U może i może ale tutaj raczej Ty spróbuj :D

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice