Jump to content
Sign in to follow this  
cajmert

Świąteczny pocałunek #5

14 posts in this topic

Recommended Posts

dvrCfKU.gif

Świąteczny pocałunek #5

Tegoroczne święta będą wyjątkowe.

Magia tego okresu dotknie również naszej sieci.

Codziennie nowe konkursy! Osoba, która otrzyma największą ilość punktów we wszystkich konkursach wygrywa nagrodę!

1 Miejsce - PSC o wartości 30 zł + zestaw 5 gier.

2 Miejsce - Skin o wartości 5 euro lub podkładka pod myszkę.

3 Miejsce - zależne, co wybierze osoba mająca drugą lokatę.

Jak punkty będą przydzielane? Wszystkie odpowiedzi zostaną ocenione przeze mnie i @Ogen Dogen w każdym konkursie i nagradzane 1-3 punktów za każdą!

Pytanie na dziś:

Napisz tytuł ulubionego świątecznego filmu (błagam nie Kevin XD): (mile widziany opis dlaczego)

Czas na odpowiedzi macie do 18 grudnia 23:59. Po tym czasie temat zamknie się automatycznie.

"Listy do M", ale pierwsza część, bo druga wydaje mi się za bardzo romantyczna i wgl cała jakaś taka przesadzona jest :P Muszę 3 obejrzeć. Dlaczego ten film? W sumie nie wiem, może dlatego, że lubię komedie romantyczne a ta dodatkowo jest o świętach :) 

• Lubie to 1
By  `RЕďvΞιΝ ,

ponoć 3 część do bani xD

By  Czekoladka. ,

Obejrzę, to ocenie :P

By  cajmert ,

2

Jestem chyba jedną z niewielu osób, która takowego filmu nie ma, bo po prostu nie przepada za oglądaniem telewizji podczas Świąt. Co innego, jeśli chodzi o muzykę, czasami słucham utworów związanych ze Świętami nawet w połowie roku, strasznie lubię taki klimat. :D

• Lubie to 1
By  cajmert ,

1

ok...

@światecznefilmy @komedieświąteczne @świętazapasem @świętaświętaipoświętach xD

Mógłbym chyba je wszystkie wymienić, bo jest ich mnóstwo i de facto każdy film świąteczny służy do tego by nam tylko nastrój poprawić.

Kevina... nienawidzę, oglądałem 1000 razy xD

Ale film, który uwielbiam oglądać to 'W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju' - najlepszy xD

• Lubie to 2
By  cajmert ,

1

Podczas świąt staram się nie oglądać telewizji a więc nie mam ulubionych filmów typowo świątecznych. Uważam, że jest to czas spędzania miłych chwil wraz z rodziną nie koniecznie wgapiając się w pudło zwane telewizorem. Nigdy też nie obejrzałam Kevina od początku do końca. 

• Lubie to 1
By  `RЕďvΞιΝ ,

nie chodzi o to co w święta oglądasz, ale jaki jest Twój ulubiony świąteczny film :)

By  Młoda :D,

Skoro nie oglądam, to udzieliłam odpowiedzi że nie posiadam ulubionego filmu ;)

By  `RЕďvΞιΝ ,

wyślę Ci moją listę na priv :) 80% Ci się spodoba xD

By  cajmert ,

1

Mój ulubiony film świąteczny to "Opowieść Wigilijna" reżyserii Roberta Zemeckisa. Dobrze odzwierciedla to co było w książce i przypomina ludziom o tym co jest najważniejsze w święta.

• Lubie to 1
By  cajmert ,

3

Nie mam specjalnie ulubionego filmu na święta ale kiedys gdy byłem młodszy lubiłem zawsze oglądać "Ekspres polarny" spoko jest też "Święta Last Minute" :D

A kevina jak pisałem juz wcześniej nigdy nie obejrzałem ani razu całego :D 

• Lubie to 1
By  cajmert ,

1

Ja tam strikte swiatecznego filmu nie mam ale lubię się pośmiać jak puszczą "Sami swoi" z Kargulem i Pawlakiem :D

• Lubie to 1
By  cajmert ,

1

Ja mam zawsze sentyment do bajek. Taka jedna z ulubionych, to "Ekspres polarny".  Przepiękna bajka. Jeszcze jedna bajka, która kojarzy mi się z świętami to "Wszystkie psy idą do nieba" mimo iż nie jest to typowo świąteczna bajka, ale zawsze leciała w święta ;)

• Lubie to 1
By  cajmert ,

2

Ja tam lubię Kevina, co rok mogę oglądać nawet bez zgody owłosione męskie duuuuuże brzuchy przez lato, a obejrzenie Kevina raz na rok to wstyd?! 

Jak pisałam kiedyś, obowiązkowo we wigilię oglądam "Opowieść wigilijną" (reż.Robert Zemeckis), ona chyba też mi się nigdy nie znudzi. Uwielbiam "Grinch: Świąt nie będzie", przez to, że w prawie każdym "złym" człowieku widzę, coś dobrego. Ja filmy świąteczne chłonę jak czekoladę oreo! Po prostu lubię te święta i wszystko co z nimi związane. 

• Lubie to 2
By  cajmert ,

3

Im jestem starszy tym trudniej jest mi poczuć prawdziwy świąteczny nastrój. Brak śniegu utrudnia mi to jeszcze bardziej. Czy w związku z tym mam czekać aż do pasterki (śpiewanie kolęd jest niezawodne w budowaniu nastroju:)) aby ogarnął mnie świąteczny klimat? Zdecydowanie nie! Już od grudnia jestem stałym gościem mojej Kanapy i telewizora i zaopatruję się w niego (jak co roku) w ulubione świąteczne filmy.

Moim absolutnym numerem jeden jest film "Th Santa Claus". Ze zdumieniem dowiedzialem się ostatnio, że można jeszcze znaleźć parę osób na kuli ziemskiej, które nie widziały tego filmu. Skutecznie obniżyłem tę liczbę  wśród swoich znajomych, 

Jak dla mnie spędzanie z Rodziną przy filmach w świątecznym Klimacie jest czymś Zjawiskowym. Niby to tylko film, ale jak bardzo wzbudza wiele sympatii, gdy oglądamy to w święta, rodziną ^^

• Lubie to 1
By  cajmert ,

3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice