Skocz do zawartości

    Zamknięty Kartky - Rewolucja - Rodział IV


    Kartky
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Siły paranormalne, trwoga, groza i niedowierzanie, co właśnie zaistniało. Wydarzenie nadzwyczajne, napis na podłodze z piasku, którego nikt się nie spodziewał. Wszyscy patrzą na ciało chłopaka, sprawd

    Siły paranormalne, trwoga, groza i niedowierzanie, co właśnie zaistniało. Wydarzenie nadzwyczajne, napis na podłodze z piasku, którego nikt się nie spodziewał. Wszyscy patrzą na ciało chłopaka, sprawdzają odruchy życiowe, zero, nic, cały zimny trup. Zaczynają się dyskusje, że to roboty zaczęły pracować nad nową technologią, ale ten głos, mały cichy, kobiecy zaczął coś mówić. To Marta, kazała udowodnić chłopakowi, że to on, kazała na piasku narysować mu sposób dotarcia tutaj, ten wspólny, nadzwyczajny dla wszystkich. Wszyscy się patrzą, duch chłopaka słyszy wszystkie rozmowy. Zaczyna działać, ziemia znowu się porusza, tworzy się na niej obraz, to tunel, który go przeniósł, dziewczyna już wie, że to prawda, jego duch żyje. Wszyscy nie widzą, o co chodzi, a ona zaczyna opowiadać.
     
    - To tunel, który przeniósł go tutaj, do nas, ja trafiłam tutaj tak samo, nie chciałam, aby tego zdradzał, wiedziałam o tym tylko ja. Jestem pewna, że to on, jego duch, który rozszczepił się z ciałem.
     
    Hades zaintrygowany wszystkim zaczął zadawać masę pytań.
     
    - Jak to jest możliwe Marto?
     
    - Kiedyś czytałam o tym, że rozczepienie ducha z ciałem jest możliwe, istnieją dwa sposoby, jeden to zabicie niewinnego człowieka, a drugi nie został opisany, ze względu na to, że ludzie, którzy tego doznali, nigdy nie wiedzieli, jak to się stało. Zdarzało się to w różnych sytuacjach, strachu, troski, braku chęci zejścia na pole śmierci. Symptomów tego jest wiele, ale żaden nie został udowodniony, do dziś.
     
    - Bardzo ciekawe i pomocne. Mając go teraz jako ducha, możemy niepostrzeżenie wkradać się na tereny wroga, niszczyć jego postępy, przekazywać cenne informacje i informować nas, gdzie są pozostali żywi, zdolni do walki czy ranni, mamy teraz ogromne możliwości bojowe, które pozwolą nam wyzwolić ten świat.
     
    - To prawda, ale jeżeli duch nie wróci do ciała w ciągu 26 dni, pozostaną rozdzieleni na zawsze. Wszyscy zazwyczaj wracali do ciał, a ci, którym się to nie udało, pozostali zgubieni, dalej krążą po świecie, ale bez możliwości kontaktu z żywymi.
     
    Marta patrzy się w ścianę, po chwili znowu zaczyna mówić, ale już z niepokojem i troską.
     
    - Kartky, pamiętasz czemu "zginąłeś", a twoja dusza rozdzieliła się z ciałem?
     
    Chłopak znowu używa swoich duchowym umiejętności, widoczny napis to "Nie".
     
    Hades zarządza zgrupowanie jutro o 10 rano w głównej sali, w celu omówienia strategii ataku na wroga, wszyscy się rozchodzą, a Marta zostaje sama w salonie, patrzy się na martwe ciało chłopaka.
     
    - Wiesz, co się stanie, jak nie wrócisz do ciała?
     
    Lekki wiatr, na piasku widnieje słowo "niestety tak".
     
    - Nie wiem, jak Ci pomóc, w każdej książce jest tylko sposób rozdzielenia duszy poprzez morderstwo. Nie ma nic o powrocie i innych sytuacjach rozdzielenia. Nie mam pojęcia, co mam robić.
    Wiatr, na piasku w salonie widnieje napis "szukaj odpowiedzi w książkach".
     
    - Zostało ich niewiele, nie wiem, czy to coś da, czy znajdę sposób. Masz jeszcze jeden sposób, duchy, które nie wróciły na czas, kryją się gdzieś dalej w zakątkach świata, na pewno jakiegoś znajdziesz, idź, szukaj, to raczej twoja ostatnia nadzieja, do zobaczenia jutro na zgrupowaniu.
     
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!