Jump to content
Sign in to follow this  
fps99

Celownik

6 posts in this topic

Recommended Posts

Mam problem, jak poruszam się po mapie i jak strzelam to często myszka ucieka w lewą stronę albo prawą... 

To uciekanie myszki jest w tak prostej linii jak od linijki... 

Drugi problem to jak strzelam seriami to nagle cała broń wariuje i strzela automatycznie wszystkimi nabojami... Spotkał się ktoś z takim problemem? 

Dodam że problem się pojawił dzisiaj od zakupu laptopa...

ED. Przy okazji przenieście temat pomyliłem strony

Przyczyn może być pełno.

Masz nowy laptop więc i pewnie nowe programy działające w tle. Możliwe, że któryś program powoduje przejścia myszki do punktu 0 co jakiś czas.

Spróbuj je wszystkie wyłączyć i pograj wtedy. Jeżeli problem zniknie, to po kolei włączaj programy i sam zobaczysz czy rzeczywiście jest to wina jakiegoś programu.

Druga sprawa to czystość myszki lub szkła optycznego.

Czasami malutki kawałek jakiegoś syfku powoduje, że mysz sama reaguje i ucieka na boki.

Podkładka

Jeżeli używasz powinna być jednolitego koloru (oczywiście czysta).

Spróbuj także podłączyć inną mysz i sprawdź czy problem się powtarza.

Sam miałem kiedyś podobny problem, lecz już nie pamiętam w jaki sposób sobie poradziłem (ale najprawdopodobniej był to zakup nowej myszki)

P.S. Nie zapomnij o sterownikach xD

Pierwszy problem prawdopodobnie występuje gdzieś po stronie software'u proponuje Ci pograć trochę w oknie i sprawdzić czy ten problem nadal występuje. Jeśli rzeczywiście myszka wtedy porusza się ruchem idealnie prostym to prawdopodobnie to nie jest problem z myszką.

Drugi problem - być może podczas strzelania seriami lewy przycisk w myszce Ci się blokuje i jest fizycznie cały czas wciśnięty. Miałem kiedyś taki problem w klawiaturze kiedy naciskałem shift to blokował się tak, że był dalej włączony, bo podczas zwalniania "zachaczał" o inny klawisz

Mi jak uciekał celownik to zmieniłem grę i na innej też uciekał. Więc sprawdzałem laser w myszce j okazało się że to on jest przyczyną uciekania celownika.

Wszystko próbowałem co koledzy mówili i nic nie pomogło... Ale pomogło instalowanie wersji starszej niż nowa aktualizacja która mialem w Windowsie. Po dwóch tygodniach dało się ogarnąć temat :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice