Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Czym gracie w kantera?

6ixu.
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 11
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Klawiatura zbita z klocków lego. Myszka złapana w stodole z ogonkiem do marania mnie w dłoń (to działa jak aimbat). Monitor z plasteliny. Piec kaflowy napędzany ołowiem. Słuchawki

Cześć.

Sam nie wiem czy to odpowiedni do tego dział, ale mam nadzieję, że tak. :)

Chciałbym, abyście pochwalili się jakimi myszkami strzelacie głowy w kanterze, za pomocą jakich klawiatur się poruszacie i dzięki jakim słuchawkom nasłuchujecie swoich wrogów.

Więc może ja zacznę:

Osobiście strasznie nie lubię wydawać wielkich ilości pieniędzy na drogie rzeczy gamingowe, bo po prostu mi ich szkoda, dlatego praktycznie cały sprzęt z którego korzystam jest z Genesisa, bo sprzedają naprawdę solidne sprzęcicho za drobne pieniądze.

Więc zaczynając od myszki - ostatnio sprawiłem sobie całkiem tanią (ok. 70 złotych) myszkę gamingową Genesis Xenon 210, która ku mojemu zdziwieniu działa lepiej, niż mogłem sobie to wyobrazić, więc jak najbardziej polecam każdemu, kto nie ma w portfelu zbyt wielu pieniędzy, a szuka porządnej mychy do CS'a.

Kolejną rzeczą jest klawiatura - Genesis RX66, udało mi się ją nabyć używaną w naprawdę dobrej cenie (około 60 złotych) i myślę, że nie mogę jej nic zarzucić, spełnia dosłownie moje wszystkie oczekiwania.

No i na sam koniec słuchawki - Genesis H59, kupiłem je po raz drugi (za najwięcej, bo aż 89 złotych), bo w poprzednich po prawie roku użytkowania padła lewa słuchawka, ale jak za taką cenę są naprawdę okej. Co najbardziej mnie w nich zdziwiło, to odczepiany mikrofon który brzmi lepiej, niż w niejednych słuchawkach kosztujących po kilka stów. :)

To chyba tyle, chwalcie się swoimi sprzętami! :D

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...