Jump to content
Krulig

Serwer Team Play ?

27 posts in this topic

Recommended Posts

Witam pytanko co sądzicie o serwerze TeamPlay  ? Nie wiem czy dobry dział wybrałem ale wydaje mi się, że to jest dobre rozwiązanie a chochla łyżka można spróbować :P

Zajmiesz się nim? 

Serwer ns + steam czy only steam?

Bo jeżeli chodzi o only steam, to ciężko będzie go rozbujać. 

Na 1.6 ? Zupełnie bezsensu, ciężko jest teraz rozkręcić serwer NS+S, a co dopiero only steam. Po za tym konkurencyjne sieci mają "monopol" na takie serwery.

GO ? Nie wiem, być może, ale aktualnie inne serwery rozwijamy.

Mógłbym spróbować jak i go opłacać oczywiście na wsparcie od innych mogę liczyć ?

1 minutę temu, Krulig napisał:

Mógłbym spróbować jak i go opłacać oczywiście na wsparcie od innych mogę liczyć ?

Tak, ale otwieranie teamplay'a w 2017 roku to jest co najmniej poroniony pomysł.

Dałem propozycje nikt nie mówi że ma być i koniec tylko ocena sytuacji. Teraz TP nie znajdziesz bo albo 1 2 może 3 serwery pełne i tyle albo jakieś padaki a ja szczerze mówiąc pograłbym na TP i myślę że nie tylko ja:)

Spróbować można, ale tak jak Marcin pisał .. 

To szalony pomysł :) 

By  `oNe ! ,

Einstein też miał szalone pomysły ;)

Teraz, Krulig napisał:

Dałem propozycje nikt nie mówi że ma być i koniec tylko ocena sytuacji. Teraz TP nie znajdziesz bo albo 1 2 może 3 serwery pełne i tyle albo jakieś padaki a ja szczerze mówiąc pograłbym na TP i myślę że nie tylko ja:)

Luźny temat.

Są te 2, 3 serwery w Polsce, ale ludzi stamtąd nie ruszysz, tym bardziej że ludzie nie chętnie wchodzą na puste serwery. Musiałbyś chyba poświęcić dziennie lekko 4-6h i zapraszać na okrągło ludzi.

Ile by Was zagrało ? Kilka osób ? Góra 10 ? Na tym nie zbudujesz społeczności serwera.

Szalony pomysł Krulig, pisałem Ci to już ;D 

Prędzej NS/S na początek i to z dobrą reklamą na setti

Teraz, Ogen Dogen napisał:

Luźny temat.

Są te 2, 3 serwery w Polsce, ale ludzi stamtąd nie ruszysz, tym bardziej że ludzie nie chętnie wchodzą na puste serwery. Musiałbyś chyba poświęcić dziennie lekko 4-6h i zapraszać na okrągło ludzi.

Ile by Was zagrało ? Kilka osób ? Góra 10 ? Na tym nie zbudujesz społeczności serwera.

Tak rozumiem a może jednak ludzie grają tam a niektórzy by chętnie pograli tylko nie ma jak skoro non stop jest full i się wymieniają jak się uda ? A po spamie retry może wejdę.

1 minutę temu, cajmert napisał:

Szalony pomysł Krulig, pisałem Ci to już ;D 

Prędzej NS/S na początek i to z dobrą reklamą na setti

No torchę szalony ale świat należy dla odważnych :P

a co do S/NS to tak na początku na pewno z czasem only STEAM i wykupione reklamy na stronach to nie problem.

1 minutę temu, Krulig napisał:

Tak rozumiem a może jednak ludzie grają tam a niektórzy by chętnie pograli tylko nie ma jak skoro non stop jest full i się wymieniają jak się uda ?

Wiem o co ci chodzi, ale to tak nie działa. Już to tysiąc razy przerabialiśmy, ludzie i tak będą się pchali na serwer gdzie jest full chętniej niż na pusty/prawie pusty.

Serwer NS+S nie będzie konkurencyjny, po za tym ns'y nie lubią być bite i długo by nie zagrzały na takim serwerze.

1 minutę temu, Ogen Dogen napisał:

Wiem o co ci chodzi, ale to tak nie działa. Już to tysiąc razy przerabialiśmy, ludzie i tak będą się pchali na serwer gdzie jest full chętniej niż na pusty/prawie pusty.

Serwer NS+S nie będzie konkurencyjny, po za tym ns'y nie lubią być bite i długo by nie zagrzały na takim serwerze.

no co do NS'ów już tak po prostu mają ;P ale konkursy np do wygrania steam cs 1.6 mimo tego że nie jest drogi mogły by już przyciągnąć graczy właśnie nsów. Temat do dyskusji co najmniej na TS'ie tylko czy ta propozycja ma jakąś możliwą przyszłość ;)

Raczej nie.

Jest wiele innych modów, które mają znacznie większą szansę na powodzenie. A jak zapewne zauważyłeś nie mamy wiele serwerów 1.6, więc i pole do popisu spore.

Kiedyś już z TP próbowałam i wiem, ze taki serwer rozkręcić jest bardzo trudno. Tak jak pisali wyżej. Lepiej zainwestować w inny mod

Ja to deathrun mógłbym ci nawet pomóc z nim. :)

22 minut temu, Czekoladka. napisał:

Albo 4 FUN ^^ Pograłabym na jakiś ogarniętym serwerze :)

Popieram Panią Orełko <3 

16 minut temu, SIXU napisał:

Ja z miłą chęcią pograłbym na Deathrunie. :)

14 minut temu, Pogrom.! napisał:

Ja bym na hns chętnie pogral :D

Chyba takie 10 slotowe, takie serwery trudno rozkręcić a zwłaszcza DRka! Grałam tylko na jednym DRku w życiu bez autobh, który miał poziom. 

• Lubie to 1

7 minut temu, Basia. napisał:

Chyba takie 10 slotowe, takie serwery trudno rozkręcić a zwłaszcza DRka! Grałam tylko na jednym DRku w życiu bez autobh, który miał poziom. 

W połowie się z Tobą zgodzę, ale jakby nie patrzeć, to według mnie nadal łatwiej byłoby rozkręcić DR'a, niż TP. :)

Teraz, SIXU napisał:

W połowie się z Tobą zgodzę, ale jakby nie patrzeć, to według mnie nadal łatwiej byłoby rozkręcić DR'a, niż TP. :)

Jeżeli ten DR będzie miał te 10 slotów jak pisałam to tak, bo jeżeli będzie miał tyle samo co TP czyli chyba 25? No to życzę powodzenia! :D Jak już to chyba łatwiej będzie jakiegoś Chowanego czy ten serwer co są więźniowie i strażnicy, takie durne zabawy. 

Speedrun. Nie ma chyba dobrego polskiego serwera speedruna 

CoD MoD/Gungame. Takie serwery by się przydały na serwerowni. Jak byś robił Cod'a to mogę ci paczki podesłać ze swojego dawnego cod'a. Byś sobie zobaczył co i jak. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice