Jump to content
Sign in to follow this  
SpeeDu`

Problem :/

5 posts in this topic

Recommended Posts

Mam taki problem gdy zaczynam pisać na say lub u@ nie za każdym ale często dostaje laga i wywala mnie z gry... Wie ktoś co to może być? Drewniany komp lub net to może być przyczyna? Z góry dzięki ;)

spróbuj dodać to do cfg

cl_lc "1" - Odpowiada za obliczenie i kompensacje opoznienia (laga) przez stronę serwera. (musisz mieć cl_lw "1" i na
serwerze musi być sv_unlag "1")

nie wiem czy nasze serwery maja taką opcję, ale możesz spróbować 

2 godziny temu, `ЯЕďvΞιΝ napisał:

spróbuj dodać to do cfg

cl_lc "1" - Odpowiada za obliczenie i kompensacje opoznienia (laga) przez stronę serwera. (musisz mieć cl_lw "1" i na
serwerze musi być sv_unlag "1")

nie wiem czy nasze serwery maja taką opcję, ale możesz spróbować 

To o czym piszesz raczej nie ma związku z jego problemem. sv_unlag domyślnie ma wartość "1". Dokładniej to jest opisane na wiki valve'a - https://developer.valvesoftware.com/wiki/Lag_compensation

Co do problemu to ciężko powiedzieć, może dysk ci zdycha ? To jest najczęstsze wąskie gardło, chyba że masz SSD.

Tu możesz mieć rację że to dysk,komp ma już swoje lata,więc czas pomyśleć nad nowym... 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice