Jump to content

10 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, czy wyższa administracja serwera, umożliwiła by mi wyłączenie niebieskiego ekranu kiedy zabijam, irytuje mnie to bardzo, głowa po 30 min boli. Serwer jest przyjazny i fajnie się gra i nie chciałbym go zmieniać z tego powodu.

Pozdrawiam, i bardzo proszę o umożliwienie mi tego. :)

Zaraz wbije na serva i pogram trochę, bo szczerze mówiąc jestem już tak przyzwyczajony albo skupiony na grze, że go nie widziałem :D 

Ale tak czy siak jest on wbudowany w plugin jakiś więc trzeba by było plugin przerabiać etc

Po za tym reszcie on nie przeszkadza, a pod jedną osobę zmieniać pluginy, kombinować etc. to trochę jednak mija się z celem

Jakby pół servera nagle napisało, że przeszkadza im ten ekran, to rozumiem, ale jak 99% graczy nie ma z tym problemu to no... 

Wiem, że może napisałem to trochę brutalnie, ale taka jest rzeczywistość 

A jakbyśmy zaczeli tak kombinować, że każdy może sobie to ustawić, to trzeba by bylo tez dac mozliwosc ustawiania sobie czy chciecie widziec damage, itd...

Nie ma szans na takie coś

• Lubie to 1

To oddajcie mi 8zł za VIP'a i pakuje walizę, nie no żartuje, może się przyzwyczaję, ale naprawdę nie rozumiem po co on jest, takie wrzucanie gówien w serwer. Takie moje zdanie 

Ten ekran po zabiciu na VIP trwa sekundę, więc nie rozumiem  w czym Ci on przeszkadza. W najgorszym wypadku, nie kupuj po prostu vipa :)

Nic z tych rzeczy po prostu jestem przyzwyczajony, że go nie ma :). A i poprawcie to, że nie można kupić żetonów przez SMS bo to zauważyłem jak sie klika np 500 zetonow to nic sie nie dzieje

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice